Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Fatih Erbakan 2 Gün Düzce'de

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, “Anadolu Buluşmaları” kapsamında Düzce’ye geliyor. Erbakan’ın Düzce’deki iki günlük programı 14 Ocak Cuma günü Cumayeri’nde düzenlenecek miting ile başlayacak. Cumartesi günü ise esnaf ziyaretleri yapacak.

Fatih Erbakan 2 Gün Düzce'de
13.01.2022 - 14:45
Güncelleme 13.01.2022 - 14:47
Haber Merkezi

Yeniden Refah Partisi Genel Başkanı Dr.Fatih Erbakan, Cuma günü Cumayeri Belediyesi önünde miting gerçekleştirecek. Saat 11.00’de başlayacak olan miting programı saat 18.00’de basın toplantısı ve akşam yemeği ile devam edecek. 

Erbakan’ın Cumartesi günü programı saat 11.00’de il başkanlığı ziyaret ile başlacak. Daha sonra Atatürk Bulvarı ve İstanbul caddesinde esnaf ziyaretleri ile sürecek. Erbakan’ın Düzce’deki son programı ise 18 Temmuz Kapalı Spor Salonunda olacak.  Erbakan, burada partililere hitaben Yeniden Refah Partisi’nin faaliyetlerine ve gündeme yönelik yapacağı konuşmalarla  Düzcelilere seslenecek.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar