Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İL BAŞKANLIĞI'NDAN ERDOĞAN ŞARKISI

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a ithafen yeni bir şarkı paylaştı. "Aşk ile yürüyenler, Yolunda yorulmaz ki, Sevenlerin önünde hiç, Engeller duramaz ki.." dizeleriyle büyük beğeni toplayan şarkıyı, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan da kendi hesabından paylaştı.

25.05.2023 - 14:57
Güncelleme 25.05.2023 - 15:09
İHA

Sosyal medyada kısa sürede büyük beğeni toplayan şarkının söz ve müziği sanatçı, müzisyen Yücel Arzen'e ait.

AK Parti İstanbul İl Başkanlığı, resmi sosyal medya hesaplarından Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'a ithafen yeni bir şarkı paylaştı. Kısa sürede çok sayıda kullanıcı tarafından paylaşılan şarkı, Cumhurbaşkanı Erdoğan da beğendi ve hesabından paylaştı.

Söz ve müziği sanatçı, müzisyen Yücel Arzen'e ait olan şarkıya Tora Çelik ve Sezen Kiremit de sesleriyle katkıda bulundu. Şarkının ritmi ve ahengi kadar klipte kullanılan Erdoğan görüntüleri de büyük beğeni topladı. Vatan Sevgisi, Güçlü Türkiye, Türkiye Yüzyılı Vizyonu temaları hassasiyetle işlendi.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar