Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“İSKANSIZ YAPILARA ABONELİK VERİLECEK”

Düzce Elektrikçiler Esnaf ve Sanatkârlar Odası Başkanı Serhat Geçtim, iskanı olmayan yapılara geçici süreliğine elektrik aboneliği verileceğini belirtti.

“İSKANSIZ YAPILARA ABONELİK VERİLECEK”
29.07.2022 - 09:59
Güncelleme 29.07.2022 - 11:13
Özel Haber

“Dere yataklarına yakın yerlere evler yapılmamalı ve elektrik direkleri dikilmemeli. Yanlış imara göz yumulmamalı. Olası bir hasar sonrası hayıflanmanın bir maksadı yoktur. Yetkiler, bu durumları göz ardı ettiği takdirde, can ve mal kayıpları yaşanmaya devam edecektir. Ciddi bir çalışma yapıp herhangi bir afet olmadan önce bu tespitler yapılıp, gereken çalışmalar başlatılmalıdır. Yanlışı baştan önlemek o yanlışa engel olmaktır. Ayrıca ifade etmem gereken başka bir husus var ki; pandemi döneminde elektrikçi nöbetçi uygulamasını başlattık. Ülke genelinde örnek bir çalışmaydı. Şu an da hali hazırda devam ettirdiğimiz birçok proje üretiyoruz ve elektrik piyasasına teknik personeller yetiştiriyoruz.”

Haber: Oğulcan Öner


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.