Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

EMNİYET EKİPLERİ SAHADA

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü ekipleri tarafından Toplum Destekli Polis faaliyetleri kapsamında halkı bilinçlendirme ve bilgilendirme faaliyetleri aralıksız devam ediyor.

EMNİYET EKİPLERİ SAHADA
13.11.2023 - 18:15
Haber Merkezi

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde, Narkotik, Asayiş, Çocuk, Trafik Siber Suçlarla Mücadele gibi birim müdürlükleri tarafından şehrin her bölgesinde, tüm vatandaşlara yönelik eğitim ve bilgilendirme çalışmaları devam ediyor. Ekipler vatandaşlara konularla ilgili broşürler dağıtırken aynı zamanda sözlü olarak ta bilgilendirmelerde bulunuyor. 

Düzce İl Emniyet Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamada Son bir hafta içerisinde toplam bin 8 kişiye bilgilendirme çalışmaları yapıldığını ve 156 adet broşür dağıtıldığı belirtilirken şu ifadelere yer verildi:

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğümüz koordinesinde ilimiz genelinde bilgilendirme faaliyetleri kapsamında; Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğümüz tarafından (25) kişiye En İyi Narkotik Polisi Anne eğitimi, 150 adet broşür,

Asayiş, Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüklerimiz tarafından (716) kişiye KADES, Dolandırıcılık ve Bisiklet Hırsızlıkların önleme amacıyla bilgilendirme, (156) adet broşür,

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğümüz tarafından (267) kişiye Trafik Dedektifleri Eğitimi,

Toplam (1008) kişiye bilgilendirme çalışmaları yapılmış, (156) adet broşür dağıtılmıştır.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar