Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

TOPLUM DESTEKLİ POLİSLER İŞ BAŞINDA

Düzce Emniyet Müdürlüğü ekiplerince önleme ve bilgilendirme faaliyetleri kapsamında 1669 kişiye uyuşturucu, hırsızlık, dolandırıcılık, trafik eğitimi ve bir çok konu hakkında bilgilendirmeler yapıldı.

TOPLUM DESTEKLİ POLİSLER İŞ BAŞINDA
30.10.2023 - 16:49
Güncelleme 30.10.2023 - 17:10
Haber Merkezi

Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü koordinesinde bir haftada 1669 kişiye bilgilendirme yapılıp eğitim verildi. Narkotik Şuçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 95 kişiye “En İyi Narkotik Polisi Anne ve Gençlik” eğitimi verildi. Asayiş, Çocuk ve Toplum Destekli Polislik Şube Müdürlüğü tarafından 954 kişiye KADES, dolandırıcılık ve bisiklet hırsızlıklarını önleme amacıyla bilgilendirme yapıldı. Konu kapsamında 365 adet broşür dağıtılıp 10 adet afiş caddelere asıldı.

Trafik Tescil ve Denetleme Şube Müdürlüğü tarafından 370 kişiye “Trafik Dedektifleri Eğitimi” verildi. Siber Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğü tarafından 250 kişiye “Yasadışı Bahis ve Dolandırıcılık” konulu bilgilendirme yapıldı. Konu ile alakalı 250 adet broşür dağıtıldı.

(Haber: H. Arslan)


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar