Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

FLOR DE VİENNA İLE VİYANA YEMEKLERİ

Flor De Vienna adı ile açışını gerçekleştirdiği kafe sayesinde Viyana yemek kültürünü Düzce’ye taşımak isteyen İbrahim Altınsoy, “Düzcelilere mükemmel bir damak zevki tattıracağız” dedi.

FLOR DE VİENNA İLE VİYANA YEMEKLERİ
23.07.2022 - 12:00
Güncelleme 23.07.2022 - 16:21
Özel Haber

Avusturya’nın başkenti Viyana’nın kültürünü Düzce’ye taşımak isteyen genç yatırımcı İbrahim Altınsoy’un Flor De Vienna Kafe Restoran isimli iş yeri hizmete girdi. Restoranın açılışında Düzcelilerin yoğun ilgisi ile karşılaştığını ifade eden Altınsoy, kendi memleketinde yatırım yapmanın heyecanını dile getirdi. Flor De Vienna adı ile Fransız ve İtalyan karışımı bir Avrupai isim tercih ettiklerini belirten Altınsoy, aynı zamanda eşine layık gördüğü Viyana’nın Çiçeği lakabı ile tekrar pekiştirdiğini vurguladı.

 

 

“Düzcelilere mükemmel bir damak zevki tattıracağız”

Kafenin konseptinde genel olarak yabancı tatlıların ve makarnaların olduğunu ileten Düzce esnafı Altınsoy, duygu ve düşüncülerini şu sözler ile devam ettirdi:

“Avusturya’nın en ünlü pastalarını Düzcelilere sunmak istiyoruz. Meşhur Nutellalı pastamız ve Şinitze yapımında kullandığımız Avusturya Galeta Unu ile Düzcelilere mükemmel bir damak zevki tattıracağız. Elimizden geldiğince yurtdışı tatlarını buraya taşıyacağız.”

 

 

 

 

 


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar