Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCESPOR KAYYUM HEYETİNDE KİMLER VAR ?

Resmi açıklama bekleniyor.

DÜZCESPOR KAYYUM HEYETİNDE KİMLER VAR ?
16.11.2023 - 11:25
Güncelleme 16.11.2023 - 16:59
Haber Merkezi
1

TFF 2. lig temsilcimiz Düzcespor’da 3. kayyum dönemi başladı. Kulüp tarafından resmi açıklama yapılmamasına rağmen Düzce Günaydın gazetesinde   isimler belirtildi. Resmi açıklamanın kısa süre içinde yapılması bekleniyor.  

İŞTE KAYYUM HEYETİNDE YER ALAN İSİMLERİN AYRINTILARI

OKAN EREN KALTU(Kayyum Heyeti Başkanı)

 Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Eren Kaltu ,uzun yıllardır Düzce Belediyesinde memur ve idareci olarak görev yapıyor. Okan Eren Kaltu Düzcespor’un 1. Kayyum heyetinde de görev almıştı.

MEHMET SAYGUN

İş adamı Mehmet Saygun 2016-2017 futbol sezonunda Düzcespor kulüp başkanlığı görevinde bulundu. Farklı dönemlerde Düzcespor yönetimlerinde yer alan Mehmet Saygun aynı zamanda Düzce Gençlikspor Basketbol takımının yönetim kurulunda görev yapmıştı. Otomotiv sektöründe faaliyet gösterin firmanın ortaklarından biri olan Mehmet Saygun sosyal kişiliği ile tanınıyor.

ERDOĞAN BIYIK

Düzce Ticaret Odası başkanı Erdoğan Bıyık yıllardır sporun içinde. 16 yıl Düzce ASKF Genel başkanı olan Erdoğan Bıyık 2019 yerel seçimlerinde MHP’den Düzce Belediye başkan adayı olmuştu. Kendisine ait As spor, Hacıdayı sofrası ve Taç Yemek  firmalarının sahibi olan Erdoğan Bıyık ,farklı dönemlerde Düzcespor yönetim kurulunda yer aldı.

SELAHATTİN KUDU

Kendisine ait tekstil sektöründe faaliyet gösteren  firması i bulunan Selahattin Kudu ,uzun yıllardır  Fenerbahçe Düzce şubesi başkanı. Düzcespor tarihinde en fazla yönetim kurullarında yer alan isimlerden biri olan Selahattin Kudu, yıllardır futbolun içinde ve Fenerbahçe eski kulüp başkanı Aziz Yıldırım’ın dostlarından biri.

CİHAT ÇELİK

Mali müşavir Cihat Çelik  Gölyaka eski Belediye başkanı Nihat Çelik’in oğlu . Cihat Çelik’in adı bir dönem AKP İl başkanlığı için geçmişti. Cihat Çelik ,20217-2018 futbol sezonunda Düzcespor Kayyum heyetinde görev yapmıştı.

MERT CANSU ÇOŞKUN

Coşkun Yemek fabrikası  kurucularından Düzcespor’un efsane yöneticilerinden  rahmetli Gürsel Coşkun’un  oğlu olan Mert Cansu Coşkun , daha önce Düzcespor  ve Düzce  Belediyespor yönetim kurulunda görev yaptı.

İSMAİL KÖSE

Düzce İl Emniyet Müdür yardımcısı İsmail Köse 2. Düzcespor kayyum heyetinde de görev almıştı.

İŞTE DÜZCESPOR KAYYUM HEYETİ SÜRECİNDE GÖREV ALAN İSİMLER

1.KAYYUM  KAYYUM ÜYELERİ

Mahkeme tarafından atanan Düzcespor Kayyum heyetinde şu isimler yer alıyordu.   Düzce Belediye Başkan yardımcısı Okan Eren Kaltu Düzce İl Özel İdare Müdürü Hayri Şen ,İl Emniyet Müdürü Yunus Emre Ünveren (Tayini çıktı) iş adamı Muzaffer Leblebici,  Düzce Defterdarlığı muhasebe müdürü Yahya Şahin. Okan Eren Kaltu, Hayri Şen  bu görevlerinden ayrıldı.

2. KAYYUM HEYETİ

Düzcespor 2. kayyum heyetine Düzce Belediye başkan yardımcısı Okan Eren Kuru ,Düzce Defterdarlığı muhasebe müdürü Yahya Şahin, Düzce Üniversitesi Dekan danışmanı Doç. Dr. Cengiz Tuncer,Çevre , Şehircilik ve iklim İklim Değişikliği Bakanlığı avukatı Merve Hazan Sevindir, İl Emniyet Müdür Yardımcısı  İsmail Köse, Düzce Defterdarlığı muhasebe uzmanları Ramazan Taş,Ali Ulaş Duru ve Murat Acar   İş adamı Sinan Karaman,ve Muzaffer Leblebici ‘atandı. 2. Kayyum heyeti üyelerinin tamamı görevlerinden istifa ettiler

3. KAYYUM HEYETİ

Kırmızı lacivertlerin 2023-2024 futbol sezonundaki 3. kayyum heyetinde  Düzce Belediye Başkan Yardımcısı Okan Eren Kaltu, Düzce Ticaret Odası Başkanı , iş adamı Erdoğan Bıyık, iş adamı ve Düzcespor eski kulüp başkanı Mehmet Saygun, iş adamı Düzcespor eski genel kaptanı Selahattin Kudu, iş adamı Cansu Coşkun, mali müşavir Cahit Çelik ve Düzce İl Emniyet Müdür yardımcısı İsmail Köse yer aldı.

(Haber: N. Güngör)


Editör: D. Gazetesi

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Osman Kucur
    Osman Kucur
    16.11.2023 12:05

    Yaz boz tahtası olmuş böyle takımda istikrar olmaz yokmu bu memlekette emekli ayrılmış futbolcu veya anterenörler biraz futbol bilenler lazım bu kayyum iki mac sonra yine ayrılacaklar yazık olacak emekler heba olmasın Gökhan Kapoğlu ve ekibi başta zekerya Korkmaz olmak üzere çok teşekkür ediyorum şahsım ve başkanı olduğum Erzurumlular Derneği adına herzaman burda Erzurumlular Düzcespor ve Düzcelilerle beraberdir herşey Düzce için saygılarımla

Resmi İlanlar