Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Saha komiserleri görev alacak

Saha komiserleri görev alacak
22.10.2020 - 13:15
Türkiye  Futbol Saha Komiserleri  Derneği  U19 maçlarında saha komiserlerinin görev yapacağını açıkladı. İşte Derneğin sosyal medya hesabından yaptığı açıklamanın tam metni GÖREV ALACAKLAR TFSKD Asbaşkanı Sayın, Ali Osman Özgül ve Yönetim Kurulu üyesi Fahri Aşıcı TFSKD Yönetim Kurulunun gündemindeki ve pandemi sonrasındaki konuların açıklığa kavuşturulması amacıyla TFF Başkanvekili Sayın Ali Düşmez?le Saha Komiserlerinin talepleri ile ilgili bugün ?Orhan Saka Amatör evinde  özel bir görüşme yapmıştır. Saha Komiserlerinin her zaman yanında olan, Sayın Ali Düşmez, Pandemi sürecinden sonra Saha Komiserlerinin görevlerinin başında olacaklarını, ayrıca normalleşme sürecinde, Süper Lig Altyapı U19 müsabakalarında, Saha Komiserlerinin görev yapacaklarını bildirmiştir.
Genel Merkez olarak yakın ilgi ve alaka gösteren Sayın Ali Düşmez?e, bu önemli görüşmeyi yapan Sayın Ali Osman Özgül?e ve Fahri Aşıcı?ya teşekkür ederiz. TFSKD

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar