Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ENGELLİ TARAFTARLAR SAHA İÇİNDE

Düzcespor’da gönül veren Engelli taraftarlarımızın “Maçları saha içinde daha önce bize ayrılan yerde seyretmek istiyoruz” sitemlerine olumlu yanıt geldi.

ENGELLİ TARAFTARLAR SAHA İÇİNDE
6.05.2022 - 09:42
Özel Haber

Gazeteniz’in gündeme taşıdığı konu sonrasında Düzce Genmçlik spor İl Müdürlüğü engelli taraftarları daha önce maç seyretmeleri için yapılan saha içindeki kulübeye aldı. Engelli taraftarlar bundan böyle maçlarını saha içinde izleyecekler ve takımlarını destek verecekler.

Damla gazetesine teşekkür eden engelli taraftarlar” Damla gazetesi bizim sesimiz oldu. Daha önce maçları kapalı tribünde hemen kapı girişinde tel örgüler arasında izlemek zorunda kalıyorduk. Nedendir bilinmez bizim için saha içine yapılan tribünleri alınmıyorduk. Sesimizi duyan ve olumlu yanıt veren ilgililere ve konuya gündemi getiren Damla gazetesine teşekkür ediyoruz”dediler.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar