Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Fenerbahçe'ye 4. futbolcu Emirhan

Fenerbahçe'ye 4. futbolcu Emirhan
20.03.2022 - 20:08
Özel Haber

Düzce futbolunun önemli alt yapı kulüplerinden biri olan Düzce 1907 Fenerbahçe’ye 4. Futbolcusunu gönderdi. Düzce 1907 U14 takımının başarılı futbolcusu Emirhan Ateş  bundan böyle çalışmalarına Fenerbahçe U14 takımında devam edecek. 2008 doğumu Emirhan Ateş Düzce 1907 takımının  Fenerbahçe’ye gönderdiği  4. İsim oldu.

DAHA ÖNCE 3 İSİM

Düzce 1907 kulübü daha önce alt yapısından Fenerbahçe’ye ,Yunus Emre Kefeli, Emirhan Yılmazer ve Yasir Boz’u göndermişti. Yasir Boz halen U16  milli futbol takımın formasını da giyiyor.Düzce 1907 takımında yetişen , Fenerbahçe’ye giden ve buradan Düzcespor alt yapısına transfer olan n Yunus Emre Kefeli halen 3. Lig ekibi Modafenspor’un golcüsü konumunda.

TEKNİK KADRO

Düzce 1907 takımı teknik kadrosu Sabri Fiden, Eren Tetik ve Güray Atasoy’dan oluşuyor. Bu 3 teknik adam geleceğin yıldızlarını yetiştirmek için çaba gösteriyor.

ERKAN YILMAZ

Düzce 1907 futbol şube sorumlusu Erkan Yılmaz Türk futboluna yeni yıldızlar kazandırmaya devam edeceklerini belirterek” Biz yıllardır planlı bir şekilde Türk futbolunun önemli alt yapı kulüplerinden biriyiz. Kulübümüz alt yapısından 4 futbolcumuzu Fenerbahçe alt yapısına gönderdik ve göndermeye devam edeceğiz. Futbola ilgi duyan tüm çocukları ve gençleri kulübümüze davet ediyorum”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar