Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

LEWANDOWSKİ’Yİ FOTOĞRAFLARKEN

Çok Özel Bir kare

LEWANDOWSKİ’Yİ FOTOĞRAFLARKEN
12.03.2022 - 14:37
Özel Haber

Haber: Kenan Işık

Bu fotoğraf karesini  İHA Düzce temsilcisi Ali Yıldız Bayern Münih’ın  Hamburgu’ yendiği müsabaka sonrasında çekti. Düzcespor’un maçlarını olmadığı haftalarda  vakit geçirmek için  Almanya, İtalya, İspanya gibi  futbol olarak bizden çok geride ülkelerdeki müsabakaları izlemeye çalışıyorum. Uluslar arası basın kimliğim sayesinde sorunsuzca maçlara girip  fotoğraf çekiyorum. Bu kareyi Bayern Münih’in önemli futbolcusu Robert Lewandowski’nin maçtan önce”Abi benim resmimi çeksene, hatıra olarak kalır. Hem Kenan Işık benim resmimi çekti diye hava atarım “deyince çektim. Meğer ben o resmi çekerken Düzce İHA  temsilcisi Ali Yıldız’da beni fotoğraf çekerkenki resmimi çekmiş. Böyle olunca da ortaya bu kare çıktı. Belki tanımayanlar vardır. Ortadaki gözlüklü olan benim.

PEKİ KİM O FUTBOLCU

Robert Lewandowski, santrafor mevkisinde oynayan Polonyalı millî futbolcudur. Almanya Bundesliga takımlarından Bayern Münih'te forma giymektedir.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar