Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yazlıkspor 1970

Düzce Futboluna renk katmıştı

Yazlıkspor 1970
12.03.2022 - 14:35
Güncelleme 12.03.2022 - 14:47
Özel Haber

VEE BİR ZAMANLAR

Hazırlayan. Kenan Işık

YAZLIKSPOR 1970

Bilgisayarımdaki   nostalji fotoğraflarını  karıştırırken birden bu kare dikkatimi çekti. Ne zaman arşivime koyduğum ve kim tarafından çekildiğine dair notun olmadığı bu fotoğrafla geçmişe  yolculuk yapmak istedim.

YAZLIKSPOR VARDI

Düzce futbolundan bu güne kadar sayısız futbol takımları geldi geçti. Bugünkü gençlerin adını bilmediği tarih olan bu kulüpler bir döneme imza atmıştı. Yazlıkspor’da bu kulüplerdin biriydi. Ateşli ve coşkulu taraftarı ile Düzce futboluna renk katan güzide kulübümüz  uzun yıllar önce maalesef diğerleri gibi kapandı.   1970 yılında çekildiği notu düşülen Yazlıkspor  takımından bulunan futbolcuları yaşım itibarı ile bilmiyorum ancak mutlaka isimleri hatırlayan olacaktır.

TARİH OLAN TAKIMLAR

Düzce ve Türk futboluna  hizmet eden ve tarih olan kulüplerden hafızamda kalanları sizlerle paylaşmak istiyorum.

Akçakoca Ayazlı Tersanespor, Burhaniyespor,  Dereli Tütüncüspor, Çelikspor, Otopark Esnafspor, Üskübüspor, Düzce Emniyetspor, Çimenspor,Kervanspor,Camikebirspor, Doğanlı Gençlikspor,Düzce Gençlikspor, Beyörenspor, Köprübaşıspor, Hastenespor, Yetiştirme Yurduspor, Cumayeri Turan Gençlerbirliığispor, Akçakoca Kurukavak Gençlikspor, Öz Balatlıspor, As Gençlik,Boğaziçi Karadenizspor, Melenağzıspor,  Akçakoca Uğurluspor, Akçakoca Tanerspor,.Subaşıspor, Akçakoca Antaş İdmanyurduspor, Cumayeri Ören Gençlikspor, Dipsizgölspor, Gümüşova Kışlaspor, Gölyaka Açmaköyspor, Düzce Akpınarspor, Akçakoca Töngellirspor,Akçakoca Tepeköyspor.Köprübaşıspor


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar