Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kapoğlu Dünya Kadınlar Gününü Kutladı

Mesaj yayınladı

Kapoğlu Dünya Kadınlar Gününü Kutladı
8.03.2022 - 14:05
Haber Merkezi

KAPOĞLU KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Düzcespor Kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu 8 Mart Dünya Kadınlar gününü kutladı. İşte konu ile ilgili kulübün sosyal medya hesabından yapılan açıklama

KAPOĞLU DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜ KUTLADI

Bıtexen Düzcespor Kulüp Başkanı Gökhan Kapoğlu, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Kapoğlu, "Başta aile olmak üzere toplumun en önemli yapı taşı olan, hayatımızın her anını daha özel kılarak güzelleştiren tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü en içten dileklerimle kutluyorum." dedi.

Kapoğlu mesajında şu ifdelere yer verdi:

Aile kurumunun temeli, değerlerimizin temsilcisi, taşıyıcısı ve koruyucusu olan kadınlarımızın, hayatın bütün alanlarına etkin bir şekilde katılmalarına imkan sağlayacak şartları hazırlamak, toplumumuzun temel ve ortak sorumluluğudur.

Toplumun her kesiminde yer alan sanattan spora, çalışma hayatından siyasete, bilimden edebiyata, her sahada başarı gösteren kadınlarımız takdire şayandır. Kadınlarımız; bizlerin en iyi şekilde yetişmesini sağlayan, gelecek nesillerin mimarlarıdırlar.

Bu özel günde tüm kadınlarımıza hak ettikleri saygı ve değerin gösterildiği, güzel günler temenni ediyor; Şehrimiz, ülkemiz ve dünya kadınlarının 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyorum.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar