Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Haltercilerimiz Kırıkkale Yolcusu

Hedef Kürsüye çıkmak

Haltercilerimiz Kırıkkale Yolcusu
28.02.2022 - 15:31
Özel Haber

Düzce’li halterciler  Kırıkkale ilinde madalya peşinde. Tarihinde ilk kez resmi Türkiye şampiyonasına katılacak olan Konsopa Gençlik Spor kulübü haltercileri 2-6 Mart 2022 tarihleri arasında Kırıkkale ilinde yapılacak olan yıldız kulüpler halter  Türkiye şampiyonasında madalya bekliyor.

İŞTE HALTERCİLERİMİZ

Yıldız kulüpler Türkiye halter  şampiyonasında Düzce Konsopa Gençlik ve spor kulübü ilimizi şu sporcular temsil edecek.

40 kg: Yağmur Melek Şahin ve Şevval İnce

45 kg:Ceren Esra Karaçayır

59 kg:Hayrunisa Topçu

71 kg:Ervanur Eren

81 kg:Merziye Dönmez ve Sümeyye Çekiç

KÜRSÜYE ÇIKACAĞIZ

Konsopa Gençlik Spor kulüp başkanı Betül Aydın kulüp olarak ilk kez resmi  turnuvaya katılacaklarını belirterek” Konsopa spor kulübü olarak Türk halterine yeni sporcular kazandırmayı hedefliyoruz. Daha önce farklı özel turnuvalara katıldık. Kırıkkale ilinde Mart ayında gerçekleşecek olan yıldız kulüpler turnuvasına 7 halterci ile katılacağız. Uzun süredir şampiyonaya hazırlanıyoruz ve önümüzdeki zamanı da iyi  değerlendireceğiz. Sporcularımız Düzce’ye madalya ile döneceklerine gönümden inanıyorum. Bizlere destek olan herkesi kulübümüz adına teşekkür ediyorum”dedi


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar