Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Başarı ödüllendirildi

Düzce'li İş adamları ve Birol Aksu'dan destek

Başarı ödüllendirildi
25.02.2022 - 16:32
Özel Haber

Başarıyı ödüllendirdiler. Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesi, Beden Eğitimi ve Spor Öğretmenliği öğrencisi Hasan Çetin  20 Şubat’tta . İstanbul ilinde  Muay Thai Federasyonu, IFMA-EMF İşbirliği ile gerçekleşen Avrupa Muay Thai  Avrupa şampiyonasında 86 kg’de Avrupa şampiyonu olmuştu.  Kariyerinde  3 kez Avrupa şampiyonluğu (EMF) 7 kez Muay Thai Türkiye şampiyonluğu ve Avrupa ligi şampiyonluğu (EML) bulunan Hasan Çetin ‘e Muay Thai Federasyonu Yürütme Kurulu üyesi Birol Aksu’nun girişimleri ile Kanada’da yaşayan Düzce’li iş adamı Yusuf Timur Toramanoğlu ve  Düzce’de ikamet eden iş adamı Erkan Koç 5.000 tl prim verdi.

DÜZCE ADINA KATILIYOR

Hedefinin Dünya ve Olimpiyat şampiyonluğu olduğunu söyleyen Avrupa şampiyonu Hasan  Çetin için Mali müşavir Birol Aksu  kahvaltı verdi. Hasan Çetin’in antrenörü Muhammet Bişgin ve basın mensuplarının da katıldığı kahvaltıda  kendisine destek verenlere teşekkür eden Hasan Çetin” hedefim Dünya ve Olimpiyat şampiyonluğu. Bunun için çok çalışıyorum. Düzce benim ikinci memleketin oldu. Destek veren herkese teşekkür ediyorum”dedi.

MUHAMMET BİŞGİN

Hasan Çetin’in antrenörü Muhammet Bisgin  Hasan Çetin ile 5 yıldır birlikte çalıştıklarını belirterek” Hasan Çetin çok yetenekli bir sporcu. Dünya şampiyonasına iyi hazırlanamadığı için madalya alamamıştı. Avrupa şampiyonasında kendisinden  altın bekliyorduk ve bunu gerçekleştirdi. 20 yaşındaki genç sporcumuzun gelecekte Dünya ve Olimpiyat şampiyonu olacağına gönülden inanıyorum”dedi.

BİROL AKSU

Muay Thai Federasyonu Yürütme Kurulu üyesi Birol Aksu Düzce ilinin Muay Thai sporunda Türkiye’nin önemli merkezlerinden biri olduğunu belirterek” Düzce ili sporcuları Dünya ve Avrupa şampiyonu oluyorlar. Bu başarı kesinlikle tesadüf değil. İş adamlarımızın sporcularımıza verdiği destek için teşekkür ediyorum ve bu isimlerin artmasını temenni ediyorum”dedi.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar