Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Atletik Ceza almadı

TBF kararı açıkladı

Düzce Atletik Ceza almadı
13.02.2022 - 18:53
Özel Haber

Düzce Atletik ceza almadı.  Türkiye Basketbol Federasyonu Disiplin Kurulu 2021-2022 sezonunda ilimizi  Kadınlar Bölgesel Basketbol  Liginde temsil eden Düzce Atletik takımına ceza vermedi.

NE  OLMUŞTU ?

21 Ocak 2022  Cuma günü Düzce  kalıcı konutlar spor salonunda oynanması gereken  Düzce Atletik-Çağdaş Kolejliler Kadınlar Bölgesel basketbol ligi müsabakası  skorbortta meydana gelen arazı nedeniyle  oynanamamış, karşılaşma 1 saatlik aranın ardından aynı gün Dzüce 18 Temmuz spor salonunda oynanmıştı. Karşılaşma  63-55 konuk takımın galibiyeti ile sona ermişti.

İŞTE DİSİPLİN KURULU AÇIKLAMASI

Düzce Atletik Gençlik ve Spor Kulübü, 21.01.2022 tarihinde Düzce’de oynanan Düzce Atletik Gençlikspor – Çağdaş Kolejliler KBBL müsabakası ile ilgili olarak her ne kadar Sözleşmesiz Basketbol Ligleri Yönetim Esasları Talimatı’nın 65.1. maddesi ile Salon Standartları ve Güvenlik Talimatı’nın 19. maddesine aykırılık nedeniyle Kurulumuza sevk edilmişse de, ihlalin mücbir sebepten kaynaklandığı tespit edildiğinden Kulüp hakkında ceza verilmesine yer olmadığına, oybirliği ile; (K.2022/40)

SEZONU 4. SIRADA TAMAMLADI

Bizim kızlar sezonu 4. Sırada tamamladı. 2021-2022 sezonunda ilimizi Kadınlar Bölgesel Basketbol liginde temsil eden Düzce Atletik sezonu 4. Sırada tamamladı. Çoğunluğunu 16-17 yaş grubu basketbolcuların oluşturduğu temsilcimiz  güçlü rakiplerin bulunduğu grupta ilimizi başarı ile temsil etti.

GRUPTAKİ SIRALAMA

Kadınlar Bölgesel Basketbol ligi B grubunda Yeni Sincanspor 15 puanla lider tamamladı.Kastamonu İstiklal Yolu 14,çağdaş Kolejliler 13, Düzce Atletik 10 ve Altınelspor 8 puanla sezonun tamamlayan diğer ekipler oldu. Grupta ilk 2 sırayı alan Yeni Sincanspor ve Kastamonu İstiklal Yolu takımları grup müsabakaları oynamaya hak kazandı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar