Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce Bölgesi hakemleri 1. Ligde

1. lig maçında görev alacaklar

Düzce Bölgesi hakemleri 1. Ligde
3.02.2022 - 14:38
Özel Haber

Haber: İbrahim Tuzcu

Düzce Bölgesi hakemleri 1. Lig maçında görevli. Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğrenim gördüğü yıllarda Düzce Bölgesi futbol hakemi olarak görev yapan ve halen Bursa Bölgesi A  klasman hakemi olan Cihan Aydın ile halen Düzce Bölgesi Futbol hakemi olarak profesyonel liglerde A klasman Yardımcı hakem olarak görev alan Emrah Ünal  aynı maçta görevlendirildi. 5 Şubat 2022 Cumartesi günü Ankara Aktepe stadında oynanacak olan Keçiörengücü-Samsunspor müsabakasını Bursa bölgesi hakemi cihan Aydın  yönetecek. Karşılaşmada yardımcı hakem olarak Düzce bölgesi hakemi  Emrah  Ünal ve Bursa bölgesinden Kemal Elmas. Maçın gözlemcisi Aydın bölgesinden  Erbay Eldemir.

EMRAH  ÜNAL ÖĞRETMEN

Düzce Bölgesini A klasman yardımcı hakem olarak temsil eden Emrah Ünal halen Duraklar Köyü Ömer Dinçer ilkoukulunda öğretmen olarak görev yapıyor.

BAL LİGİNDE GÖREV ALACAK  HAKEMLERİMİZ

Düzce Bölgesi Bölgesel Futbol hakemleri Remzi Özkaya ve Ömer Koç Bölgesel Amatör Futbol ligi 7. Bölge 3. Grupta 6 Şubat 2022 Pazar günü oynanacak olan Çayırovaspr-Irmakspor maçında  yardımcı hakem olarak görev alacaklar.

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar