Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Erdal Bostancı ile Devam

Voleybola adanmış bir ömür

Erdal Bostancı ile Devam
24.01.2022 - 14:20
Özel Haber

Erdal Bostancı göreve devam ediyor. Türkiye Voleybol Federasyonu  statü gereği her genel kurul sonrasında 81 ildeki temsilcilerini yeniden belirledi. Düzce’nin ilk olmasının ardından Türkiye Voleybol Federasyonu İl Temsilciliği görevini başarı ile yürüten Erdal Bostancı   göreve devam eden isimler arasında.

VOLEYBOLA ADANMIŞ BİR ÖMÜR

Uzun yıllardır voleybol sporunun içinde olan Erdal Bostancı 1980’li yıllarda ilimizi liglerde temsil  eden DSİ takımında forma giyiyordu. Asıl mesleği mali müşavirlik olan Erdal Bostancı Düzce’nin il olmasının ardından Türkiye Voleybol Federasyonu tarafından İl temsilcisi olarak görevlendirildi. Göreve geldiği ilk günden itibaren bütün enerjisini Düzce’de voleybolun gelişmesi için harcayan Erdal Bostancı  federasyonlu olan samimi ilişkileri sayesinde Türkiye’nin ilk köy voleybol turnuvası olan “Bayramcı “ voleybol turnuvasının  Federasyon tarafından  desteklenmesini ve programa alınmasını sağladı. Düzce’de antrenör ve hakem sayısının artması için düzenli olarak kurs açılmasında katkı sağlayan Bostancı  Düzce iline çok sayıda Türkiye şampiyonası alınmasını  gerçekleştirdi. Erdal Bostancı’nın göreve devam etmesi  Voleybol camiası tarafından memnunlukla karşılandı.


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar