Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Yığılcaspor yeni başkanı Çamlı

Süper amatörde mücadele ediyor

Yığılcaspor yeni başkanı Çamlı
17.01.2022 - 15:10
Özel Haber

Yığılcaspor kulüp başkanı Uğurcan Çamlı oldu. Düzce futbolunun önemli kulüplerinden biri olan süper amatör temsilcisi Yığılcaspor’da yapılan kongre sonrasında yeni yönetim oluştu. Tek liste ile gidilen seçimde Uğurcan  Çakır kulüp başkanı oldu.

İŞTE YÖNETİM KURULU

Uğurcan  Çakır başkanlığındaki Yığılcaspor yönetim kurulunda Demirhan Tuncel, Serkan Maradit, Barış Savaş, Adnan Kaya, Semih Kaya, erdi Erdoğan,Selim Can ve Hakkı Kalaycı yer aldı.

AÇIKLAMA YAPTI

Yığılcaspor’un yeni kulüp başkanı Uğurcan Çamla Orbay Müslüm Şahan’a yaptığı açıklamada” Fatih başkana emeklerinden dolayı teşekkür ederim .Bizler Yığılca spor a gönül vermiş insanlarız.

Yönetimimizi de eski futbolcu ve ilçemizin sevilen esnaf ağabeylerimizle kurduk.

Amacımızın Yığılcaspor  kulübü tarihini yaşatmak, bizden sonra da gelecek olan arkadaşlara iyi bir takım bırakmak.Sporun kardeşlik ve centilmenlik olduğu güzel ortamlar bırakmak, inşallah hep beraber birlik beraberlik içinde oluruz .

Düze’nin en eski ve köklü kulüplerinden biriyiz. Elimizden ne geliyorsa başarmak zorundayız. İlçemiz esnafları ve taraftarlarımızın desteği ile güzel günler göreceğiz. Hep birlikte bu takıma sahip çıkalım”dedi.

Haber: Orbay Müslim Şahan


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar