Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Buralday'dan Düzce Gücü Mesajı

U liginde mücadele etti

Buralday'dan Düzce Gücü Mesajı
17.01.2022 - 15:03
Özel Haber

Düzce futbolunun  en yeni ekiplerinden biri olan Düzce gücüspor’da yardımcı antrenör olarak görev alan Onur Burulday  sezon sonu mesajı yayınladı ve kendisine destek olanlara teşekkür etti. İşte Antrenör adayı Borulday’ın sosyal medyadan yaptığı paylaşım

                TEŞEKKÜRLER

2021-2022 sezonu düzce u-16 liginin normal sezonunu bitirdik 
Elimizdeki imkanlar doğrultusunda elimizden geleni yaptığımızı düşünüyorum.
-Düzce futbolunda bana sahip çıkan, bana şans veren,bana güvenen her zaman bana açık kapı bırakan ve bırakacağını hissettiren düzce spor kamuoyunda diğer takımlardaki başkan,yöneticiler, teknik adamlar, antrenörler (UEFA A, UEFA B TFF C  diplomalı) sporseverler tarafından sevilen sayılan bir kişilik olmamı sağlayan,Türk futbolu ve kişisel kariyerim açısından beni geleceğe hazırlayan,planlayan,yön veren İstanbul ve Düzce futbolunun emektar hocası sayın Yasar Kaviloglu hocam'a teşekkür ediyorum.
Her ne olursa olsun çalışma prensiplerimden ve kazanma azmimden vazgeçmeyeceğim.Okulunu okuduğum Düzce Üniversitesi Spor Bilimleri Fakültesinde öğrendiğim bilgileri ve saha içinde benimsediğim oyun analizi ve bilgisi,doğru antrenman, disiplin + iletişim yöntemleri ve sergilediğim başarılı performansları Türkiye nin hangi şehrinde olursa olsun başarılı bir şekilde uygulamaya devam ettireceğim ve edeceğim. 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.