Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Kaviloğlu Maçı Yorumladı

Kendi takımını değerlendirdi

Kaviloğlu Maçı Yorumladı
5.01.2022 - 23:57
Güncelleme 6.01.2022 - 10:34
Özel Haber

Türkiye’deki bir çok amatör kulüp gibi hiçbir yerden maddi destek almadan Türk futboluna hizmet etmeye çalışan Düzcegücü  kulübü başkana ve antrenörü Yaşar Kaviloğlu 5-0 kazandıkları  Dikmelispor maçı sonrasında sosyal medya hesabından  müsabakayı yorumladı. İşte Yaşar Kaviloğlu’nun kaleminden  Düzcegücüspor-Dikmelispor maçı :

TEBRİKLER

Maçın başından sonuna kadar kanat varyasyonları ile kenardan sert ortalar ile topu hücum oyuncularına buluşturarak bulduğumuz erken gollerle oyunun tamamen hakimi bizim takımımız oldu,İmkansızlıklara rağmen zor şartlar altında mücadeleyi kazanan taraf bizim takımımız oldu.

Bu anlamlı bir günde böylesine bir galibiyet'ten ötürü yaptıkları fedakarlıktan dolayı oynanan üstün mücadeleden dolayı gösterdikleri centilmenlik ve beyefendiliklerinden dolayı oyuncularıma teşekkür ediyorum ve oyuncularımı yürekten kutluyorum.

Hedefimiz öncelikle topluma örnek bireyler yetiştirmek,ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün dediği gibi ben sporcunun zeki, çevik ve ahlaklısını severim felsefesi ile sporcu yetiştirmektir.

-Talihsiz bir şekilde sakatlık geçiren futbolcum Mert Ali Alan'a geçmiş olsun dileklerimi sunuyorum.

-2022 nin ilk maçını galibiyetle kapattık,bu galibiyet önce oyuncum Mert Ali'ye ,ondan sonra bütün sevdiklerime yılbaşı hediyesi olarak armağan ediyorum.

-BÜTÜN ÜMİDİM GENÇLİKTEDİR!! (MUSTAFA KEMAL ATATÜRK


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar