Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Dünya Şampiyonu Düzce'ye Teşekkür Etti

Düzce Aksu spor kulübü sporcusu 5. kez Dünya şampiyonu oldu.

Dünya Şampiyonu Düzce'ye Teşekkür Etti
15.12.2021 - 20:31
Güncelleme 16.12.2021 - 13:26
Özel Haber
1

11 Aralık 2021 tarihinde Bangkok’ta yapılan  Dünya Muay Thai şampiyonasında Dünya şampiyonu olan Düzce Aksu spor kulübü sporcusu Bedia Taçyıldız sosyal medya  hesabından şampiyonada kendisine destek olan Düzce  Aksu spor kulübü ve Volta  Motor’a teşekkür etti. İşte Taçyıldız’ın duygu dolu paylaşımı.

ÇOK ŞÜKÜR..

5.Kez DÜNYA ŞAMPİYONU OLDUM.

2 Yıldır hep bu anı istedim ve düşledim, şimdi karşınızda yeniden “Dünya Şampiyonu” olarak durmaktan büyük Onur ve Gurur duyuyorum. Gerçekten zor olanı tekrar başarmak hiç kolay olmadı, dile kolay 5. Dünya Şampiyonluğu bu anı bir kez daha yaşadığım için ülkeme, kulübüme, aileme ve kendime bu başarıyı tekrar yaşattığım için oldukça mutluyum.

Bu şampiyonanın yeri bende apayrı hem uzun süredir dünya genelinde yaşanan pandemi kaos’u hem de uzun süredir dövüşe aç olmamdan dolayı daha fazla istekliydim. 10 yıldır milli takımımızda ülkem adına mücadele ediyorum. Sıkletimde bulunan bütün sporcularla mücadele ettim bu yıl biraz daha farklıydı özellikle dişime göre hem fiziki hem teknik olarak rakipler vardı. Bu rakiplerimi sırasıyla yendim.

Ülkemizde başarıyı küçümseme gibi durumlar olur örnek verecek olursak; Muay Thai şampiyon olursunuz Olimpik değil derler yada benim gibi orta sıkletlerde şampiyon olursunuz kişi sayısı az derler vs vs.. Ama bu yıl tur gerisi gelerek zorlu Amerika,Belarus ve Rus rakiplerimi yenerek ŞAMPİYON OLDUM. Kısacası sizler konuşurken ben çok çalıştım ve emeklerimin karşılığını aldım.

Öncelikle aileme hocama ve tüm milli takımıma en önemlisi de sponsorum Volta motora ve kulübüm Düzce Aksu spor kulübüne teşekkür ederim. Avrupa Şampiyonasında görüşmek üzere.


Editör: C. Karaca

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Birol Aksu
    Birol Aksu
    15.12.2021 22:21

    Vefasıda Şampiyonluğu kadar büyük, ONURLANDIRDIN bizi ŞAMPİYON...

Resmi İlanlar