Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DÜZCESPOR'U BELEDİYE GİBİ YÖNETMEYE ÇALIŞIYOR"

Düzce Dernekler Federasyonu Başkanı Faruk Çakmak, Düzcespor’un Menemenspor yenilgisini değerlendirdi. Sorumlunun Düzce Belediye Başkanı Dr. Faruk Özlü olduğunu söyleyen Çakmak “Bu takım düşerse fatura tamamen Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye kesilir” dedi.

"DÜZCESPOR'U BELEDİYE GİBİ YÖNETMEYE ÇALIŞIYOR"
20.11.2023 - 12:59
Haber Merkezi

Faruk Özlü’nün Düzcespor’u Belediye gibi yönetmek istediğini savunan Faruk ÇakmakDüzcespor kendi sahasında Menemenspor’a 4-2 yenilmesi bizleri hat safhada üzmüştür. Takım liderliğe oynarken Kulübü başarıyla yöneten Başkanı istifa ettiriyorsun. Sonrasında Kayyum yönetimi dördüncü defa değişti.

Son Kayyumda görev alan arkadaşlara başarılar dilemek isterdim. Fakat, kötü bir yenilgi oldu. Burada en büyük sorun Belediye Başkanı Faruk Özlü faktörü. Her şeyi Faruk Özlü yapmak istiyor. Kulüp Başkanı ve Yönetim Kurulu nasıl çalışsın? Düzcespor’u Düzce Belediyesi gibi yönetmek istersen sonuç bu” diye konuştu.

Çakmak takım düşerse faturanın Faruk Özlü’ye kesileceğinin altını çizerek “Seyircide maça gitmiyor. Taraftarsız bir futbol takımının başarı şansı sıfırdır. Sonuçta bu takım 20 yıldan fazla mücadele etti 2.lige çıktı. Emeği geçen başkan ve yönetimindeki tüm arkadaşlara teşekkür ederim. Gidişat hiçte iyi değil. Bu takım düşerse fatura tamamen Belediye Başkanı Faruk Özlü’ye kesilir” şeklinde açıklama yaptı.

(Haber: N. Güngör)


Editör: N. Güngör

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar