Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DüzceCam'dan Düzcespor'a can suyu

Düzcespor'a forma sponsoru oldu

DüzceCam'dan Düzcespor'a can suyu
24.03.2022 - 12:35
Güncelleme 24.03.2022 - 12:57
Özel Haber

Düzce Cam’dan Düzcespor’a can suyu. Şampiyonluğa emin adımlarla giden Düzcespor’a sektöründe Türkiye’nin en önemli  firmalarından biri olan “Düzce Cam” forma sponsoru oldu. Kırmızı lacivertliler ligin kalan 9 maçında sırtlarında “Düzce Cam” yazılı formalarla mücadele edecekler.

KASIM AKTAŞ

Düzce’de kurulu Düzce Cam Sanayii Şirketi  yönetim kurulu başkanı Kasım Aktaş  Düzcespor sosyal tesislerinde imza töreninde yaptığı kısa konuşmasında Biz bu şehre sadece cam üretmek için gelmedik. Kentin sporuna, eğitimine ve sosyal hayatına katkı sağlamayı hedefliyoruz. Şampiyonluk yolunda emin adımlarla giden Düzcespor’a sponsor olmaktan dolayı mutluyuz. Düzce’ye katkılarımız artarak devam edecektir”dedi.

GÖKHAN KAPOĞLU

Düzcespor kulüp başkanı Gökhan Kapoğlu sponsorluk imza törenini sonrasında  takımı destek olan Kasım Aktaş’a teşekkür etti. Düzce Cam ile 1,5 yıllık sırt reklamı anlaşması yaptıklarını söyleyen Kapoğlu” Düzce Cam sanayi şirketi  sahibi Kasım Aktaş’a Düzcespor’a olan katkılarından dolayı yönetim kurulumuz adını teşekkür  ediyoruz. Umarız bu destek başta Düzce’li iş adamlarımız olmak üzere diğer şirketlere de örnek olur. Bu destek bizim için çok önemli”dedi.

TEKNİK DİREKTÖR İNCEDAL

İmza töreninde hazır bulunan Düzcespor teknik sorumlusu Yavuz İncedal’da Kasım Aktaş’a teşekkür etti. Kalan 9 maçın final havasında geçeceğini söyleyen tecrübeli teknik adam” Cumartesi günü çok önemli Iğdırspor ile maçımız var. Iğdır bizim ebedi dostumuzdur. Her maça kazanmak için çıkacağız. Şimdiden kendimizi şampiyon ilen etmiyoruz. Hafta içi maçların oynanması alt kümeler için sakıncalı. Futbolcular hem fiziksel hemde mental olarak hazırlanmakta zorluk çekiyorlar. “dedi.

YÖNETİM KURULU HAZIR BULUNDU

Düzcespor tesislerinde yapılan sponsorluk anlaşması imza töreninde Düzcespor yönetim kurulu neredeyse tam kadro hazır bulundu. İmza töreni sonrasında  Düzcespor’lu futbolcular, yönetim kurulu ve teknik kadro ile birlikte hatıra fotoğraf çekildi.

KISACA DÜZCE  CAM

Düzce Cam 2005 senesinde kurulmuş olmakla birlikte, cam işleme ve lojistik konusunda 30 yılı aşkın tecrübesini float cam üretimine taşımıştır. 2010 ve 2016’da iki float hattını devreye almış olan Düzce Cam, Avrupadaki cam üreticileri arasında hızla üst sıralara yükselmiştir. Güncel olarak 1500 ton/gün kapasitesi olan Düzce Cam, 3 ila 12 mm arasında cam kalınlıklarını üretmektedir. Float camına ek olarak lamine ve ayna hatları olan Düzce Cam, cam sektöründe bulunabilecek en geniş ürün gamına hitap etmek adına, magnetron kaplama hattı yatırımını da tamamlamak üzeredir. Şirketin başarısının sırrı, en son trendleri ve üretim teknolojisindeki yenilikleri takip eden yüksek derecede hevesli ve dinamik yönetim kadrosunda yatmaktadır. Kaliteye olan sarsılmaz adanmışlık, kendini değer zincirinin bütün öğelerine verilen özen olarak göstermektedir. Bu bağlamda, Düzce Cam amaca yönelik Tır filosu kurmuş ve camlarını söz konusu özel araçlar vasıtası ile nakletmektedir.

KASIM AKTAŞ KİMDİR ?

Düzce Cam yönetim kurulu başkanı  Kasım Aktaş 1961’de İstanbul’da doğmuştur. 1987’de Okan Cam Şirketini kurmuştur. Günümüze gelene kadar Okan Cam’ı bir şirketler grubuna dönüştürmüş olup, sırasıyla inşaat sektöründe faaliyet gösteren Alpimeks, gayrimenkul sektöründe faaliyet gösteren Birlik Cam, cam için gerekli olan hammaddelerin üretiminde faaliyet gösteren Borcam, ve son olarak cam üretimi sektöründe yer alan Düzce Cam şirketlerini kurmuştur. 2013-2018 yılları arasında İstanbul Sanayi Odası'nda Türk Cam Birliği'ne başkanlık etmiştir.Kasım Aktaş'ın eşi Düzce'li 

 


Editör: K. Işık

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar