Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

“GAZETELER HALKIN MÜŞTEREK SESİ”

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanolığı ve Genel seçimler için aday adaylarının çalışmaları hız kazanırken MHP Milletvekili Aday Adayı Av. Sinan Yılmaz, Damla Gazetesini ziyaret ederek istişarelerde bulundu.

“GAZETELER HALKIN MÜŞTEREK SESİ”
5.04.2023 - 16:38
Haber Merkezi

14 Mayıs’ta yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve 28. Dönem Milletvekili seçimleri için partilerinden aday adayı olan isimlerin çalışmaları hız kazandı. Bu çerçevede MHP Milletvekili Aday adayı Avukat Sinan Yılmaz, şehrin sorunları ve yapılması gerekenler konusunda bilgi alışverişi yapmak üzere basın kuruluşlarını ziyaret ediyor. 

Yılmaz, basın kuruluşları ziyareti çerçevesinde Düzce’nin köklü gazetelerinden Damla Gazetesini ziyaret ederek imtiyaz sahibi Asu Beşer Karpuz’dan bilgiler aldı. 

Zorlu bir seçim dönemine girildiğini belirten Av. Sinan Yılmaz; “14 Mayıs tarihinde yapılacak seçimlerde MHP’den aday adayı olarak başvurumu yaptım. Aday adaylığı süreci artık bu hafta sonunda milletvekili adayı kesin listeleri ortaya çıkacaktır. Bu noktada bizde ülkemizin zorlu bir süreçten geçtiği bu günlerde safımızı belli etmek, ülkemizin yanında olduğumuzu göstermek için aday adayı olmaya karar verdim. Kesin listeler açıklandıktan sonra listeye girersem yapacaklarım kafamda belli ancak kentin sorunlarını, eksiklerini bilen siz gazetecileri de ziyaret ederek istişare yapmanın daha doğru olacağını düşünüyorum. Bütün Düzce ile kucaklaşarak kentin hem eksiklerini hem de çözüm yollarını istişare edeceğiz tabi ama öncelikle halkımızın müşterek sesi olan gazetecilerin gözünden görmek istedim. Ev sahipliğiniz için teşekkür ederim” dedi.

 

Haber: S. AKYOL


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar