Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

SEZGİN AKTAŞ'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Basınla bir araya geldi

SEZGİN AKTAŞ'TAN ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR
7.09.2022 - 12:27
Güncelleme 7.09.2022 - 13:57
Haber Merkezi

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş basın mensupları ile bir araya geldi. Kendisine ait Rome pansiyon kır bahçesinde basının gündemdeki sorularını yanıtlayan Sezgin önemli açıklamalarda bulundu.

GENEL BAŞKAN YARDIMCILARA VARDI

Sezgin Aktaş’ın basınla sohbet toplantısına Türkiye Değişim Partisi Genel Başkan Yardımcıları Maksut Beykoz ve Hayati Çaklı’da katıldı.

ÖNEMLİ AÇIKLAMALAR

Ülke ve Düzce gündeminde yer alan konular üzerine görüşlerini dile getiren İl Başkanı Sezgin Aktaş’ın ses getirecek açıklamalarının satış başlıkları şöyle:

STAT RANT UĞRUNA YIKILIYOR

Düzce 18 Temmuz şehir stadı, Düzce 18 Temmuz spor salonu, Nurettin Zafer stadının yıkılacağı haberlerinin gündemdeki yerini koruduğunu  söyleyen Aktaş” Bu işin içinde kesinlikle rant var. Düzcespor Düzce’nin markası ve Düzce 18 Temmuz stadı temsilcimizin maçlarını oynadığı bir stat. Buranın kapasitesi 5000, Şıralık’da yapılan ve yedek stat adı verilen stadın kapasitesinin 2.600 kişi olduğu açıklandı. Neden Düzce’ye yakışır 10-15 bin kişilik stat yapılmadan bu stat yıkılıyor anlamak mümkün değil. Bu acele niye. Bunun altında kesinlikle rant vardır. Düzce  Türkiye’de yeni bir stat yapılmadan stadı yıkılan tek il olacak. Bunun yanında Düzce’nin 2 spor salonundan biri olan 18 Temmuz spor salonu da yıkılacak. Yeni bir salon yapılmadan salon neden yıkılıyor. Düzce’ye en az 2 tane daha spor salonu gerekirken mevcut salon yıkılıyor kimsenin sesi çıkmıyor. Düzce’nin üzerinde ölü toprağı var. Yeniler yapılmadan kesinlikle spor tesisleri, statlar yıkılmasın. Düzce artık ses versin, tesislerine sahip çıksın. Düzce Belediye başkanı Faruk Özlü bu kararından vazgeçsin, en azından seçimleri beklesin. Biz Türkiye Değişim Partisi olarak konunun takipçisi olmaya devam edeceğiz”dedi.

DİĞER KONULAR

Türkiye Değişim Partisi Düzce İl Başkanı Sezgin Aktaş ayrıca Çilimli ilçemizde yetiştirilen siyah pirinç için Çilimli Belediye Başkanı Muhsin Yavuz’a teşekkür etti ve siyah pirincin Düzce’nin tanıtılmasında ve ekonomisinde  önemli rol oynayacağını belertti. Aktaş okulların açılmasına sayılı günler kala D 100 karayolu üzerinde başlatılan çalışmalara tepki gösterdi ve bu işlerin çok daha önce yapılması gerektiğini  kaydetti. Sezgin Aktaş ayrıca Dünyanın en önemli fındık üreticisi Türkiye’nin fındık fiyatlarını kendisinin belirlemesi gerektiğini, verilen taban fiyatın üreticinin maliyetini karşılamadığını söyledi.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.