Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"DÜZCE DÖVÜŞ SPORUNDA BÜYÜK POTANSİYEL"

Gençlerin spor sayesinde sigara, alkol ve uyuşturucu gibi kötü alışkanlıklardan uzaklaştığına vurgu yapan Türkiye Kick Boks Milli Takım antrenörü Aslan Doğan ayrıca Düzce’nin dövüş sporlarından büyük bir potansiyele sahip olduğunu anlattı.

"DÜZCE DÖVÜŞ SPORUNDA BÜYÜK POTANSİYEL"
13.07.2022 - 10:00
Özel Haber
2

Düzce’nin özellikle dövüş sporundaki başarılarından dolayı büyük bir potansiyele sahip olduğundan bahseden Türkiye Kick Boks Milli Takım Antrenörü Aslan Doğan, Düzcelilerden daha çok destek görmek istediğini dile getirdi. Şehrin küçük olmasına rağmen Dünya ve Avrupa Kick Boks Şampiyonaları’na katılan sporcu sayısının iyi olduğunu belirten Doğan, bu değerlerin açığa çıkması adına elinden geldiğini yaptığını anlattı.

“Spor, psikolojik olarak da güçlendiriyor”

Spor sayesinde birçok gencin alkol, sigara ve uyuşturucu gibi zararlı alışkanlıklardan uzaklaştığını ifade eden Düzce Kick Boks İl Temsilcisi Doğan, konuyla alakalı olarak şöyle konuştu:

“Gençler eldivenleri taktıktan sonra ringe çıkıyor ve burada bir aile ortamı yakalıyor. Spor sadece fiziki anlamda bedeni güçlendirmiyor aynı zamanda psikolojik olarak da inanılmaz hissettiriyor. Birkaç antrenman sonra aile ortamını hissedecekler ve burada güzel bir birliktelik içerisinde olduğumuzu fark edecekler. Tüm gençlerimizi özellikle spora davet ediyorum.”

Oğulcan Öner

 


Editör: E.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (2)

 • Çiğdem Temizlik
  Çiğdem Temizlik
  13.07.2022 12:37

  Şahsıma yönelik yapmış olduğum en büyük özellik Aslan Döğüş Klubünde olmak. Üyesi değil aile ferdiyim. Başarılarınızın devamını diliyorum..

 • Genç sporcu
  Genç sporcu
  13.07.2022 12:24

  Aslan DOĞAN sayesinde bir çok kişi kötü ortamlardan uzaklaştı ve okul ve iş sahibi oldu Hocamıza nekadar teşekkür etsek azdır. Bir çok kişiye yardımcı oldu hakkı ödenmez

Resmi İlanlar