Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İNOVASYON ÇAĞINDAYIZ !

  • 19.11.2022 12:41
  • (1)

Farkınız Nedir ?

Farklılıklarınızı fark etmeniz; size özgüven, başarı ve yeteneklerinizi keşfetmenizi sağlayacaktır.
Hayata bakış açısı farklı, hayattan beklentileri özel, hedefleri ayrıcalıklı olan bir insan olarak yaşamak, mutluluk ve başarı getirebilir.

ZEVKLERİNİZE DİKKAT EDİN.

Bazı insanlar kendilerini hep güçlü hissederler. Hayat enerjileri kendilerine ve çevresinde bulunan insanlara da yetecek kadar coşkuludur. Bu insanlar, kendilerinin ve başkalarının hayatlarını değiştirmek için canla başla, fedakarlıkla çalışırlar.

BU GÜCÜ VEREN SIR NEDİR?

Bilgi çağının küresel insanı, yeteneklerini, yaratılışındaki mükemmelliği, beynin gücünü, ruhunun özelliğini, dünyanın güzelliğini ve hayalin sınırsızlığını kullanarak topluma faydalı  olabilirmisiniz.

İNOVASYONU YAŞAMALIYIZ !

İnsanlar, şirketler, kurum ve kuruluşlar hatta bazı ülkeler farklı şeyleri bulmanın peşindeler...

Farklı ürün çıkarma çabasında olan şirketler, kurdukları sistemle farklı insanları yetiştirmek isteyen ülkeler sürekli değişim ve gelişimin peşindeler.

DEĞİŞİME AÇIK OLUN.

Adına İNOVASYON dedikleri, değişim, gelişim, bilim ve teknolojiye değer oluşturan bir farklılık peşinde olmalı insanlar...

Herkes kendi değerini oluşturmak adına; kendini eğitmek, geliştirmek ve değiştirmek istemelidir.

DEĞİŞMEYEN TEK ŞEY, DEĞİŞİMİN GELİŞME İSTEĞİDİR.

Kişisel gelişim ve değişim çağı yaşıyoruz. Kişisel gelişim seminerleri, konferanslar,  fuarlar, okullar ve üniversiteler bu gönüllü seferberliğe destek olmaya çalışıyor.

HERKES BİLGİNİN ERDEMİ PEŞİNDE.

Ama bilgi kendisine ulaşan herkese bilgelik getirmiyor. Bugün bilgi ucuz, kaliteli ve sonsuz. İstediğiniz, aradığınız, merak ettiğiniz bir bilgi; medya, kitap, okul ve internet sayesinde bir kaç dakikada elinizin altında. Bilgi ulaşılması zor bir sır olmaktan çıktı. İstediğiniz her konuda, istediğiniz kadar bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Bu bilgilerle kendini geliştirebilen insanların sayısı, iyi bir toplum olma yolunda yeterli olmuyor. Çünkü alınan, okunan, ulaşılan, kolay elde edilen bilgi fark oluşturmaya yetmiyor. 

Bilginin alınış gayesi, elde ediliş amacı, öğrenme süreci, kullanım şekli, öğretiliş yöntemi, bilginin kendisinden çok daha ônemli hale geldi. Öğrendiklerimizi yaşamak,  hayatımıza hız, güven, konfor,  mutluluk, kalite ve performans getirecek...

Yeter ki; düşünmek, konuşmak, okumak, yazmak, çalışmak, paylaşmak ve yaşamak için, İYİ BİR AMACINIZ OLSUN.

Yüksek Saygılarımla, Esenlikler diliyorum.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Ruhi Beyoglu
    Ruhi Beyoglu
    30.11.2022 23:40

    Sizi takip beğenerek takip ediyorum konunun ozunu yalın şekilde bizlere aktarmaniz takdire şayan ..