Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DÜZCE'DE OLMAK HAYAL GİBİ...

  • 12.11.2022 13:56
  • (1)

Merhaba Çok Değerli Düzce'li hemşehrilerim. Uzun bir ayrılıktan sonra aranıza dönmek, doğduğum topraklara kavuşmak mutluluk verici benim için. 

Düzce Damla Gazetesi siz değerli okurlarımızla  büyük bir onur, mutluluk ve heyecan yaşamama vesile olucak. 

ASU BEŞER KARPUZ HANIMEFENDİYE MİNNETTARIM.

Düzce'nin yerel gündemini takip etmek, insanımızın ve tüm canlıların sesi olmak, sorunları birlikte çözmek, ortak akılda buluşmak, insiyatif kullanmak, pozitif tavır sergilemek adına çok doğru bir adreste, Düzce'nin bağımsız ve tarafsız gazetesinde yazmaya başladım.

DÜZCE KAMUOYUNA HAYIRLI UĞURLU OLSUN. 

Benim için tüm insanlar, canlılar ve bitkiler, önem sırasına göre çok kıymetlidir. 

İnsanların tutum ve davranışları, sosyoloji, çevrecilik,  hayvanseverlik konularında fikirlerimi sizinle paylaşarak farkındalık oluşturmaya çalışıcam. 

HER ZAMAN BİZ DİLİNİ KULLANMAK İSTİYORUM.

Fikirlerimi ve bilgimi faydalı duyarlılık, tutarlı davranışlar için, Düzce yararına, insanlık hesabına  paylaşıcam.

Düzce'de, hayat yolculuğunda başarıya emin adımlarla ilerlerken;

Sayın Valimize, Saygıdeğer Belediye Başkanımıza, İl Emniyet Müdürü ve Garnizon Komutanına başarılar diler, Saygılarımı arz ederim.

Dileğim, Düzce'nin maceralı, güvenli, yaşanabilir,  modern yeşil alanları olan, huzurlu ve anlamlı Büyükşehir olmasıdır. Bizde bu değerler ve potansiyelimiz var. Hayat bir yarış. Ve bu yarışta yavaşlayanlar, geride kalmaya mahkum oluyor.  Globol dünyada ve hızla gelişen Türkiye 'de bu hıza uyum sağlayamayan  hiç bir şey tutunamayacak. Hedeflerimizi gerçekleştirmek için hızlı olmalıyız. 

HİZMET VE BAŞARI YOLUNDA HIZ ÇOK ÖNEMLİ.

Geride kalmamak için hızlı olmalısınız.

Hep birlikte Düzce için...

Tekrar görüşmek ümidiyle...

ESEN KALIN.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Murat Aşan
    Murat Aşan
    14.11.2022 10:03

    Düzcemize tekrardan hış Sefa getirdiniz. Düzce Damla Gazetesi ve Asu Beşer hanıma çok teşekkür ediyorum. Kaleminizin kuvvetli ve letafet, asalet olması hep sizi takdir ettiğim yönlerinizdir. Samandere -Değirmendere de birlikte kahvelerimizi yudumlayıp sizinle görüşmek istiyorum. Kalın sağlıcakla. Eski okurlarınızdan:Murat Aşan