Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GENÇLİK MERKEZİ YAPIM İŞİ İLANI

Düzce’de gençlik merkezi inşa edilecek.

GENÇLİK MERKEZİ YAPIM İŞİ İLANI
7.02.2023 - 11:55
Güncelleme 8.02.2023 - 12:42
Haber Merkezi

Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Boğaziçi Gençlik Merkezi’nin inşası için ihale düzenliyor.

4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19. maddesine göre ihale açık usulde gerçekleştirilecek. Merkez inşaatının 5 ay içerisinde tamamlanması planlanıyor.

www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 24 Şubat 2023 Cuma günü saat 10.00’da Düzce Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü toplantı bölgesinde yapılacak.

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhale dokümanı EKAP üzerinden bedelsiz olarak görülebilecek. Ancak, ihaleye teklif verecek olanların, e-imza kullanarak EKAP üzerinden ihale dokümanını indirmeleri zorunlu olacak. Teklifler, EKAP üzerinden elektronik ortamda hazırlandıktan sonra, e-imza ile imzalanarak, teklife ilişkin e-anahtar ile birlikte ihale tarih ve saatine kadar EKAP üzerinden gönderilecek. İstekliler tekliflerini, anahtar teslimi götürü bedel üzerinden verecekler. İhale sonucu üzerine ihale yapılan istekliyle anahtar teslimi götürü bedel sözleşme imzalanacak. İhalede, işin tamamı için teklif verilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Bu ihalede elektronik eksiltme yapılmayacak. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 60 (Altmış) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

Ayrıntılı bilgi için tıklayınız.


Editör: D. GAZETESİ

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar