Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINACAK

Düzce Orman İşletme Müdürlüğü 2023 yılı programında yer alan Muhtelif Şefliklerde gençlik bakımı ve kültür bakımı ile genç meşcere bakımlarında yapılacak olan silvikültür uygulamalarının takibi ve kontrolü konusunda teknik danışmanlık alacak.

DANIŞMANLIK HİZMETİ ALINACAK
31.01.2023 - 11:14
Haber Merkezi

Kurum danışmanlık hizmeti için ihale düzenliyor. Danışmanlık hizmeti 2 bin 705 hektarlık alanda gerçekleştirilecek.  

www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre hizmet alım ihalesi 23 Şubat 2023 Perşembe günü saat 14.00’te Düzce Orman İşletme Müdürlüğü Toplantı Salonunda yapılacak. 

Ekonomik açıdan en avantajlı teklif sadece fiyat esasına göre belirlenecek. İhaleye sadece yerli istekliler katılabilecek. İhalede, işin tamamı için teklif verilecek. İstekliler teklif ettikleri bedelin %3’ünden az olmamak üzere kendi belirleyecekleri tutarda geçici teminat verecekler. Elektronik eksiltme yapılmayacak. Verilen tekliflerin geçerlilik süresi, ihale tarihinden itibaren 90 (Doksan) takvim günü olacak. Konsorsiyum olarak ihaleye teklif verilemeyecek.

Detaylar için tıklayınız.


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar