Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ İÇİN İHALE

Akçakoca Belediyesi elektronik denetleme sistemi ihalesi düzenliyor.

ELEKTRONİK DENETLEME SİSTEMİ İÇİN İHALE
26.05.2022 - 14:16
Haber Merkezi

Kurulum ve işletmeye ait tüm masrafları yüklenici tarafından karşılanmak üzere; Gelir Paylaşım modeli ile Akçakoca Belediyesine ait, Belediye mücavir alan sınırları içerisinde kalan, can ve mal güvenliğini sağlamak, düzenli ve güvenli trafik akışını temin etmek amaçlarına hizmet etmek üzere kurulacak olan 4 (dört) noktada toplam 13 şerit Ortalama Hız Tespit Sistemi ( Koridor Hız-OHTS) 6 (Altı) noktada toplam 13 Şerit Kırmızı ışık İhlal Tespit Sistemi ve EDS’nin kontrol edileceği İzleme Odasının düzenlenmesi ve kurulumu ( yapımı ve kurulumu ) verilerin Fiber optik veri transfer yoluyla EDS merkezine aktarılması teknik şartnamedeki özelliklere uygun olarak yapılması şartıyla EDS sistemlerinin Emniyet Müdürlüğünce kullanılması için teslim edildiği tarihten itibaren 10 (On) yıl süre ile işletiminin sağlanması; tüm bakım, onarım, sistemin 7/24 çalışır halde desteğinin verilmesi, ihlallerin ceza makbuzuna dönüştürülmesi ve bu işlemleri yapmak için ihtiyaç duyulan personelleri çalıştırmak (Personellere ait tüm mali ve hukuki sorumluluk yükleniciye ait olmak üzere), tüm kırtasiye malzemesi gereklilikleri vb. tüm masrafları, tüm teknik ve idari işleri yükleniciye ait olmak üzere işletilmesi işi HASILAT / GELİR PAYLAŞIMI MODELİ ile kurulması ve 10 yıl süre ile işletilmesi yasal mevzuatlar çerçevesinde olacak.

Basın İlan Kurumu ilan portalı www.ilan.gov.tr adresinde yer alan duyuruya göre ihale 9 Haziran 2022 Perşembe günü saat 10:00’da Akçakoca Belediye Başkanlığı Encümen Toplantı Salonunda; 2886 sayılı Devlet İhale Kanununun 35/a. maddesi gereği kapalı teklif usulü ile yapılacak.

İhale ile ilgili ayrıntılı bilgi için tıklayınız


Editör: E. Varol

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar