Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

İhsan abi

  • 14.07.2022 11:53

İhsan abi ile dostluğumuz emekli olduktan sonra perçinlendi. Ofisine Her gittiğimde yanında değerli insanları görürdüm. Onların sohbetini izlerdim. Oranın müdavimi oldum. Düzce merkeze geldiğimde mutlaka uğrardım.

Dostluğumuz, deplasman maçlarına 5 kişilik grupla gitmekle devam etti. 100.000 kilometreden fazla yol yaptık. Biz yollara sadece maç için çıkmadık. Tarihi ve turistik yerleri planımıza aldık. Yurdumuz ve insanlarını tanıdık, bize çok değer kattılar.

Dönüşümüzde ofisinde dostlarla toplanır, izlenimlerimizi aktarırdık. Gittiğimiz yerlerde resim çektirmek en büyük hobisiydi. Arşivinde binlerce resim vardır. Şanlıurfa Göbeklitepe'de sadece kendisinin 50'den fazla resmini çekmişimdir.

Ülkemizin %80'ini kendisi ve yol arkadaşlarımızda gördük. Anılar biriktirdik. Uyumlu davranır, bize abilik yapardı. Beş vakit namazını kılardı. Kimseye nasip olmaz, Allah'ına her şehirde namaz kılmayı nasip etti.

Yemeğe düşkün değildi Ama gezmeye severdi. Düzce, Düzcespor ve Fenerbahçe sevdalısıydı. Düzcespor konusu açıldığında duygulanır, gözünden yaşlar süzülürdü. Ofisinde küçük - büyük herkese ayakta karşılar, kapıya kadar uğurlardı. Sevenleri öksüz kaldı. Hepimizin başı sağ olsun. Yeri kolay kolay doldurulamaz. Düzce bir değerini kaybetti.

İhsan abim, uyumlu giyinirdi.  Yakışıklı insandı. Tam bir Çerkez beyefendisiydi. Güzel insanlar bir bir uçup gidiyor. Mekanı cennet olsun.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.