Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

Bizde kaygı yok

  • 22.04.2022 09:16

Bazen gönlümüzden geçen sonuçları alamadığımızda üzülürüz. Mantıklı düşünce futbolda olmaz diye bir şey olmadığını anlıyoruz. Haftalar önce bu hikaye bitti, şampiyonluk geldi sevincini yaşıyorduk. Umudumuzu kaybetmedik yaşamaya devam ediyoruz.

Bizim grup diğer iki grubu nazaran daha çekişmeli geçiyor. Sürpriz sonuçlarla karşılaşıyoruz. Her futbolcunun ruhu ve karakter özelliği i var. Ufuk bir sıkıntı oy,uncunun kas gücünü etkiliyor. Takım olarak istediğimiz ritmi tutturamıyoruz. Sayılı günler çabuk geçer. En ufak bir kaygımız yok. Bir şey kaybetmedik. Lideriz ve şampiyonluğun en  büyük favorisiyiz. Geçen haftalarda oynadığımız maçlara sünger çekelim. Camia olarak bütünleşelim, birlik ve beraberliğimizi hissettirelim.

Değerli futbolcular. Hafta sonu oynanacak  kalecik maçında sakin kalıp duygularınızı kontrol altına almalısınız. Açık vermeden tüm unsurlarınızla gölü düşünmeliyisiniz. Seyircinizin önünde atacağınızı erken gol üstün oynamama pratiğine dönüşecektir. Başarı hikayesine yazmak  sizin elinizde . Şampiyon olmak için sabırsızlanan değerli taraftar ! Hafta sonu üzerinize düşen görevi bizlere yakışır bir şekilde yerine getirin. Şampiyon olmak için önde olmak önemlidir. Maçlar oynanmadan sonucunu bilemeyiz. Belki bu hafta ya da diğer hafta 23 yıldır beklediğimiz an gelecektir.

Sadece Sabır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.