Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

Alkışlar Düzcespor'a

  • 7.04.2022 09:44

Öncelikle; sevginin, paylaşmanın, hoşgörünün ve bereketin bol olduğu ramazan ayı herkese hayırlı olsun.

Maça gelirsek; taraftar stadyumu doldurup, 12. Adam görevini mükemmel yaptı. İki takımın oyuncuları saha içini ve tribünleri germedin temiz maç çıkardılar. Tebrik ederim.

Oyuna istediğimiz tempoda başlayamadık. Rakibin direnç göstermesi, ayağa paslar yapması işimizi zorlaştırdı. İlk yarıda yüksek tempoyu rakibe ve seyircilere hissettiremedik. Daha önceki maçlarda olduğu gibi, ikinci yarıya teknik kalite ve tempoyu birleştirip baskılı oynamaya başladık. Topun değerini bilip, rakip sahada atak devamlılığı sağladık. Oyun anlamında doğruları yapıp gollerimizi attık. Düzcespor’un diğer takımlarından farkı, saha içi organizasyonlarında başarılı olmasıdır. Kazanmak isteyen düşünceye sahibiz. Son haftalarda geriye düşmedik ve öne geçip maçı kazandıran avantajlar bizde oldu. Skoru korumasını da başardık. Tüm bu olumlu işleri takım oyunu ile kazandık. Sonradan oyuna giren futbolcularımız da maça enerji kattılar. Şampiyonluk matematiksel olarak tiscillenmedi. Mantıksal olarak Düzcespor şampiyon. Büyük mücadele sayılı maçlar sonunda netleşecek. Şehrin şampiyonluk hasreti bitecek ve tük şehir sevinci yaşayacak. Önümüzdeki haftalarda, yönetimin oyuncularla saha içi ve dışındaki iletişimleri onların iç dünyasını etkileyip, özgüvenlerini arttıracaktır. Başarı ile sezonu bitireceklerdir. Düzcespor’un başarısında emeği geçen tüm paydaşlara teşekkürler.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.