Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

Canımız sağ olsun

  • 30.03.2022 09:59

Cumartesi günü yurdumuzun en doğusunda en yakın takipçimiz ile maçımızı oynadık. Maalesef istediğimiz sonucu alamadık. Futbolda son dakikalarda kazanırsın. Biz bu sevinci yaşadık.

Bazen de üzülürsün. Maçta yapmak istediklerimizi tam olarak yapamadık. Puan almak için de oynadık. İki tarafta birbirinin zayıf anını yakalamak istedi. Önlemleri alan kazandı. Onlar saha, seyirci ve diğer avantajlarını kullandılar. Maçı almayı çok istediler. İstediklerini aldılar ve umutlandılar. Sonuçta sadece yenildik. 75. Dakikaya kadar iyiydik. Sonra savunmaya gömüldük. Topu kaleden uzaklaştıramadık. Futbolcular da skoru korumak için geriye çekilme psikolojisi vardır. Bu soruna teknik ekipler de çare olamıyor.

Çarşamba günü bu maçın sonucunu unutturacak skoru alır ve yolumuza devam ederiz. İskenderunspor maçında şampiyonluk biletimizi alırız, kimsenin şüphesi olmasın.

Iğdır şehir stadında işitmek istemediğimiz söz kirliliği sıkça tekrarlandı. Bakalım Futbol Federasyonu nasıl bir yaptırım uygulayacak, bekleyip göreceğiz. Iğdır stadında güneşin doğduğu şehrin Iğdur olduğunu yazan pankart vardı. Unutulmasın! Güneş Düzce’de zirveye çıkar.

 

 

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.