Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

Işık göründü

  • 22.03.2022 10:43

Mart baharın habercisidir. Tabiat uyanır, çevreye olumlu enerji yayılır. Düzcespor’da bu enerjiyi aldı.

 Stad zemininin hazırlamasında emeği geçenlere teşekkürler. Ayrıca soğuk havaya rağmen tribünleri dolduran taraftarları da kutlamak gerek.

Siirtspor sıralamadaki yerinden anlaşıldığı gibi zayıf bir takım. Temiz futbol oynadılar tebrik ederim. Maçlarda en önemli etken, maçı istediğinizi rakibe hissettirmek ve sahanın her yerinde olmaktır. Bunu bölüm bölüm gerçekleştirdik, gollerimizi attık. Kısacası, kazanmaya yetecek kadar oynadık.

Yolumuza umutla başladık, mutlu devam ediyoruz. Zirvede yalnız yürüyoruz. Rakiplerimizin aldığı sonuçlar bizi ilgilendirmiyor. Biz kendi işimize bakıp, oynadığımız oyundan keyif alıp, sonuca ulaşmalıyız.

Önümüzdeki hafta sonu Iğdırspor’la zor bir maçımız var. Rakip bütün kozlarını kullanacaktır. Siz futbolcu kardeşlerim; akıllı ve becerikli olmalı, aynı zamanda sakin kalmalısınız.

Çünkü; sizler işitmek istemediğiniz sözleri, saha içinden kenardan ve tribünden duyacaksınız. Kulaklarınızı tıkayın, aldırmayın.

Dirsekle, dizle, ayakla darbeler alacaksınız. Sabredin, hakem sizlere kırılma anları yaratacaktır. İradenizle çelik gibi durun. Bütün bu ve buna benzer olumsuzluklara rağmen, mücadelenizi yapın. Kazanan siz olacaksınız. Taraftarlar sizi bağrına basacaktır. Başarı hikayesini yazmak sizin elinizde, az kaldı…

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.