• 18.01.2022 12:23
  • (1)

İkinci yarının ilk maçında, nasıl oynamak gerekiyorsa öyle oynadık. Soğuk iklimde sıcak üç puan ve haklı bir galibiyet aldık.

 Ligin ilkyarı maçlarında gördüğümüz, maç içinde iniş ve çıkışlar bu maçta yoktu. Maçı istediğimizi Yeşilyurtspor’a hissettirdik. Takıma yeni katılan Timur ve Semih olumlu sinyaller verdiler. Saha ve hava şartlarına rağmen fiziksel seviyemiz yüksekti. Teknik ekip tedavi için doğru teşhisler yapmış. Defansımız da dahil, topun arkasına geçip, derinlemesine paslarla oyun başlattık. Baskılı ve tempolu oynadık.

   Maçın istatistik verilerinde yüzdeler ilk yarıda bizdeydi. İkinci yarıda veriler eşitlendi. Topu rakibe verip, kontra atak ile çıkmayı denedik. Uzatmaların sadece iki dakikasında panik yaptık. Maç genelinde akılcı oynadık.

 Çok az top gelmesine rağmen, kalecimizin yüksek konsantrasyonu, refleks ve karambolde reaksiyon göstermesi beş yıldızdı.

Futbolcu kardeşlerim!

   Artık top sizin elinizde, oynadığınız oyundan keyif alın ve sonuca yansıtın. Birbirinize inanın. Güvenin, sevin ve çok çalışıp olumlu enerji yansıtın. Siz ve futbol severler mutlu olsun. Başarıyı birlikte paylaşalım.