Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

İÇ SAHA KLASİĞİ

  • 20.11.2023 09:54
  • (1)

Hayat bize her zaman yeni hikayeler hazırlar. Tam bitti dediğimizde yenisi başlar. Pazar günü bu duyguyla, soğuk ve yağmurlu bir havada stadyuma geldim. Az da olsa gol olur yağarız beklentim vardı. Nedeni ise, yeni kayyum heyeti kuruldu. Futbolu bilen, şehrin benimsediği insanlar görev aldı. Bu heyecanın sahaya yansıyacağını umuyordum. Tam tersi oldu.

Maçın başında 1-0 öne geçtik. Skor aramak, tempolu oynamamız gerekirken, bloklar arasında çok mesafeler bıraktık. Duran toplar, adam paylaşımı ve bireysel hatalar sonucu 4 gol yedik. Oyun disiplini kaybettik.

Menemenspor'un önemli yıldızları ve tecrübeli hocası var. Ama, böyle maçların sonucu belli olmuyor. Bir ümit, kazanmak isteyen düşünceye sahip olacağımızı bekliyordum. Oyuncularımızın, duyguları, ruhları ve karakterleriyle sahada olacaklarını beklerken, iştahsız oyuncular çoğunluktaydı.

Düzcespor'da futbolun geldiği noktayı görüyoruz. Mental bir sorun var. Zihinsel olarak oyuna adapte olamıyorlar. Ayrıca takımda alternatif oyuncu yok. Ağır bir darbe aldık. Ayağa kalkmak lazım. Takıma devre sonuna kadar heyecan gerekiyor. Şimdilik, hoca değiştirmek bile heyecan verir.

Yönetimsel hatalar düzeltilmeli, kayyum heyetine yeniden yapılanma için destek verilmeli. Düzce şehri olarak maddi anlamda elimizi taşın altına koymalıyız. Düzcespor'a destek geldiğinde başarı yakalanıyor. Yoksa; hayallerimiz yaz, gerçekler sonbahar olarak kalır.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • kemal soyer
    kemal soyer
    20.11.2023 10:22

    düzcesporu kim yönetiyor bu kötü gidişata kimse neden dur demiyor faruk özlü nerde okan kaltu nerde futbolcuları teknik heyeti kim sorguluyor neden ceza verilmiyor düzcespor her gelen takıma yenilecekse maça çıkmasın düzcespor futbolcuları teknik ekbi mustafa çapanoglu hocanında kredisi kalmadı bu takımı kötü gidişatına dur diyemiyorsa istafa etsin gitsin yoksa takım çok kötü bu gidişata dur deyip acilen önlemler alınmalı yoksa gidişat sıkıntı