Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

DOSTLUK GİBİ YOK

  • 20.02.2023 10:10

Pazar günü Bolu Atatürk Stadyumunda Türk futbolunun 2 güzide kulübü Düzcespor ve Boluspor dostluk ve yardım amaçlı duygu dolu bir maç oynadılar.

Skorun hiç önemi yoktu. Konu tek yürek olmak, yaraları sarmaktı. Neticede 300 bin TL gelir elde edildi.

Depremin acılarını en iyi bizler anlarız. O acıyı bizler yaşadık. Allah bir daha kimseye yaşatmasın.

Düzcespor ve Boluspor Cumhuriyet'in kuruluş yıllarından bu yana karşılıklı amatör ve profesyonel maçlara çıktılar. İki kulüpten değerli futbol adamları yetişti. İki şehrin futbolcuları karşılıklı transfer ordular. Formalarını terinin son damlasına kadar ıslattılar. Geçmiş yıllar unutulmaz hatıralarla doludur. Keşke bu dostluğu felaketinin verdiği acıları unutturmak için değil her zaman gerçekleştirebilsek.

Çocukluğumdan bu yana Düzce'de, Bolu'da, ilk görev yıllarında Kayseri'de, Sivas'ta, emekli olduktan sonra güzel yurdumun çok şehrinde sayısız maç izledim.

Sportif bir müsabakada bize dersler çıkartan, sporun sevgi, kardeşlik, dostluk ve birleştirici gücünü görmemizi sağlayan her iki takımın değerli yöneticilerine, sahada centilmence mücadele eden kıymetli futbolculara, onları destekleyen Tek Yürek olan güzel taraftarlara selam olsun.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Resmi İlanlar