Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

1-0 3 PUAN

  • 6.10.2022 12:46

Maç Çarşamba günü olmasına rağmen azımsanmayacak taraftar grubu 20 günlük özlemi gidermek için stadyumdaydı.

Maça; oyunu rakip sahaya yıkıp tempolu pres ile başladık. Yürekten oynamak istediğimiz sahaya yansıttık. İki dakikada fotoğraflık gol attık. Ardından birkaç pozisyon kaçırdık.

Sahamızda erken golü bulduk. Ama üstün pratiğine dönüştüremedik. 10 dakikadan sonra maç başka bir boyuta geldi. Koştuk, mücadele ettik, ama oyunun hızını ve yönünü doğru oranda yapamadık. Araya telaşta girince rakibi zorlayamadık. Taraftarın beklentisi güzel oyun ve galibiyet. Maçta sadece galibiyet vardı.

Puan sıralamasındaki yerimiz ve istatistiğimiz iyi. Neden oyun ve seyir zevki anlamında geriye gidiyoruz? Hatalarımız nerede? Eğer olumsuzluklar varsa engelleseniz bile arada yeniden çıkar. Kesinlikle neşter vurmak gerekir. Maçta istediklerini yapamayan Düzcespor çok koşan Ispartaspor karşısında galip gelmeyi başardı. Bu maç geride kaldı. Arnavutköyspor maçına odaklanıp kazanma alışkanlığımızı sürdürmeliyiz.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yazarlar

Rıdvan Erdoğan Çelik

VİCDANIN SESİ

3 Aralık 2022 Cumartesi
Kenan Sertoğlu

GÜZEL BİR GÖZ

3 Aralık 2022 Cumartesi
Kenan Işık

SANATA EVET (45)

2 Aralık 2022 Cuma
Lütfü Şimşek

BENZER MANZARALAR  

30 Kasım 2022 Çarşamba
Fatih Özüdoğru

NEYİN VAR?

26 Kasım 2022 Cumartesi
Çiğdem Kanarya

BAKMAK

21 Kasım 2022 Pazartesi
Tüm Yazarlar

Resmi İlanlar