Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■
Necmettin Şahin
Necmettin Şahin

Gazete: Düzce Damla Gazetesi

[email protected]

BAZEN OLMUYOR

  • 20.09.2022 10:00

Zor maç olacağını öncesinden tahmin ediyordum. Karşımızda, bu maçta inanmış bir Erzincanspor vardı.

Maçın ilk dakikalarında, Düzcespor'da istek, mücadele ve kazanma arzusu üst seviyede değildi. Ayrıca sahaya karakter de koyamadık. Kendi ayağımıza sıkarak kaybettik. İnegölspor maçında bizim takım pas yapmadı. Sanki, bu maç o maçın devamı gibiydi. Iştahsız oyuncular arzu düşüklüğüne neden oldular. Düzcespor futbol adına olumlu işler yapamadı. Bunun nedenleri mutlaka vardır. Erzincanspor akılcı oynadı. Sakin kalmaya çalıştılar. Yattılar, yerde kaldılar, oyunu soğuttular. Bizi hataya zorladılar. İstediklerini aldılar.

Hata yapma!

Yaparsan gol ile cezalandırırlar

Değerli futbolcu kardeşlerim!

1. ve 2. ligde en kalabalık taraftar önünde oynuyorsunuz. Ortam sizi motive etmeli. Düzce şehri futbolu biliyor. Bunu aklınızdan çıkarmayın. Kazanmak için mücadele edersin, kaybedersin. Taraftar mücadeleni takdir eder, rakip bizden daha iyi veya şanslıydı der, size alkışlarız.

Egoist davranmayın. Birbirinizle oyun içinde tartışmayın. Kendi özgüveniniz ve taraftar için oynayın. Bu taraftar, Süper Lig hariç en pahalı bileti alıp sizleri izlemeye geliyor. Kıymetini bilin...

Topu kornere, taça atmak sizi küçültmez. Önemli olan tehlikeyi önlemekti. Birinci golü resmen hediye ettiniz. Bu maçın hikayesi tek bir hata ile açıklanamaz. Bu maçta takım olarak ye-ter-siz-dik!

Sayın teknik ekip hocalarımız!

Sizler için liderlik ve insan yönetimi çok önemli. Yenilen golden sonra, kulübeye çekilip oturmak size yakışmaz. Futbolcu saha kenarında hocasını görmek ister. Görmezse psikolojik olarak biter. Oyuncu değişiklikleri geç yapıldı. Bazen Ezber bozan hamleler yapın. Risk alın, yenilgiden dersler çıkarın. Çok çalışın! Hafta içinde çalışarak kurgulayın. Hafta sonu uygulayıp meyvesini alın. Önümüzdeki haftalar için en ufak bir kaygım yok. Düzeli, Düzcespor'u seviyor. Güzel seyirler için, sabır ve İnşallah diliyorum.

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.