Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MHP gövde gösterisi yaptı

MHP gövde gösterisi yaptı
20.01.2019 - 16:02

 19 Temmuz Spor Salonunu dolduran vatandaşlara seslenen MHP Belediye Başkan Adayları birlik mesajları verdiler.
MHP Düzce Belediye Başkan Aday Tanıtım Toplantısı 18 Temmuz Spor Salonunda coşkulu bir kalabalıkla yapıldı. Spor salonunu dolduran binlerce Düzceli vatandaşlar 31 Mart Yerel Seçimleri için tam destek verdi.

MHP Düzce Aday Tanıtım Toplantısına MHP Genel Merkez MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz, MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu,  MHP Düzce İl ve Merkez İlçe Yönetim Kurulu Üyeleri, Akçakoca, Kaynaşlı, Gölyaka, Cumayeri, Çilimli, Gümüşova, Yığılca, Beyköy, Boğaziçi İlçe ve Belde Başkanları, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları, MHP Bolu İl Başkanı ve Bolu Belediye Başkan Adayı, protokol üyeleri, partililer ve Düzcelilerin katılımıyla gerçekleştirildi.
Aday Tanıtım Toplantısı saygı duruşu ve İstiklal Marşının okunmasıyla başladı. Daha sonra Abhaz Kültür oyunları ve Karadeniz oyunlarının oynanmasıyla protokol konuşmalarına geçildi.

MHP Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz yaptığı konuşmada milletvekili olarak kendisinin yapmış olduğu çalışmalardan memnun olanların Belediye Başkanlığında da MHP’ye oy vermesini istedi.

1 Nisan tarihin de Düzcelilerin Milliyetçi Hareket Partisi Belediyecilik anlayışı ile tanışacağını vurgulayan MHP Genel Merkez MYK Üyesi Bahadır Alperen, MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık, ilçe ve belde belediye başkan adayları için Düzcelilerden destek istedi.
MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ise MHP olarak Düzceli hemşerilerinin sandıkta oylarına sahip çıktıklarının altını çizerek 31 Mart Yerel seçimlerinde destek istedi.

İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları da salonu dolduran vatandaşlara hitap ettikten sonra MHP Düzce Belediye Başkan Adayı anons edildi.
Sahneye çıkmadan önce projeleri ile ilgili olarak video gösterimi yapıldı.
MHP Düzce Belediye Başkan Adayı Erdoğan Bıyık büyük alkış ve destekle konuşmasını yapmaya başlarken ilk olarak protokol üyelerini selamladı.

Bıyık konuşmasında, “ Milliyetçi Hareket Partisi adayları olarak 31 Mart yerel yönetim seçimlerinde düzce de büyük bir başarıya imza atacağımıza yürekten inanıyorum. Bu azim ve inancı sadece kendimde değil, partimizin her kademesinde bizlere gönül vermiş vatandaşlarımda görüyorum. Bu azim ve kararlılıkla yola çıktık. Gece gündüz demeden ekip arkadaşlarımla beraber çalışmalarımızı sürdürüyoruz. Az önce slaytlarda da göründüğü gibi tüm hazırlıklarımızı yaparak projelerimizle yola çıktık. İçi boş vaatlerle değil, somut, uygulanabilir ve vatandaşımızın yaşamını kolaylaştıracak projeler ile Düzce’yi yönetmeye talibiz.

Yaşadığımız çevre ve mekanları güzelleştirmek, mağmur hale getirmek, gelecek nesillere yaşanılabilir bir kent bırakmak, hepimizin temel amacı ve görevidir. Her konuşmamda bahsettiğim üzere; Düzce’nin en büyük problemlerinden, en önemlisi düzce deki sevgi ve güven eksikliğidir. Belediye yalnızca imar, su, kanalizasyon gibi, sadece belediyenin asli hizmetlerini yapan, bir müessese olmamalıdır. Sayın genel başkanımızın ifade ettiği gibi; belediyecilik dokunmaktır, düşünmektir, hissetmektir ve aşkla sorunlara çözüm getirmektir. Belediyecilik hoşgörü ve müşvik bir irade ister. Siyasi, ideolojik, mezhep, köken ve dünya görüşü ayırt etmeksizin herkesi kucaklamayı, herkesle tokalaşmayı, herkesin derdine kafa yormayı gerektirir. çünkü Düzce’de yaşayan herkes, milletimizin, onurlu ve eşit evlatlarıdır.

Belediye demek, umut demektir, belediye demek, uzlaşma demektir, belediye demek, uzakları yakın eden, uygarlık demektir, belediye demek, kardeşlik demektir. belediye demek, veren elin, alan elden üstünlüğünü, tescil eden ufuk demektir. Belediye demek, açı doyuran, çıplağı giydirin, üşüyeni ısıtan, hasreti dindiren, toplumsal bünyeyi dengeleyen, darda ve zorda kalanı, sarıp sarmalayan, müthiş bir uğraş demektir. İnsanı gözetmeyen, insanı hissetmeyen, insanla ilgili kaygı beslemeyen, belediye, kansız damar, yapraksız ağaç, susuz toprak, yaysız ok, gibidir. Nitekim, belediyecilik, doğru olmak, dürüst kalmak, helal yoldan insana, dolup taşmaktır.

Milletçi Hareket Partisi olarak, üretken belediyecilik anlayışıyla, bizim yönetimimiz altında bulunan belediyelerde; akıl vardır, iman vardır, gönül vardır, vicdan vardır, aşk vardır, sevda vardır, özveri vardır, kısacası, öz değerlere, bağlılık vardır. Vatana adanmış ömürler, millete hizmet aşkı taşıyan gönüller, inanıyorum ki, 31 mart seçimlerinde Düzce’nin yanı sıra, diğer ilçe ve beldelerimizde de Milliyetçi Hareket Partisinin seçim zaferi ile sonuçlanacaktır. Düzceli kimliğimizin, üzerimizde taşımış olduğu sorumluluğun bilinçinde olarak, üretken belediyeciliğin gereksinimlerini yerine yetirerek, ekip arkadaşlarımız ile birlikte, 24 saat esaslı olarak Düzce’yi güzelleştirmek adına yola çıktık. Doğup büyümüğümüz toprakları, Düzceliler ile birlikte yönetmeye söz verdik. Düzce için el ele sloganımızı bir an olsun unutmadan, hizmet etmeye geliyoruz” şeklinde konuştu.

Konuşmaların ardından MHP Düzce, İlçe ve Belde Belediye Başkan Adayları da sahneye davet edildi. MHP Genel Merkez MYK Üyesi Bahadır Alperen, Kaynaşlı Belediye Başkan Adayını da açıkladı.

MHP Kaynaşlı Belediye Başkan Adayı olarak Birol Şahin ismi açıklandı.

Aday Adayları toplu fotoğraf çektirmesinin ardından MHP Düzce Aday Tanıtım Toplantısı sona erdi.