Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

Düzce hak ettiği itibara MHP ile kavuşacak

Düzce hak ettiği itibara MHP ile kavuşacak
28.11.2018 - 11:07

EN İYİYİ SEÇMEYE ÇALIŞIYORUZ

Düzce’ye en büyük katkıyı sağlayacak ismin ön plana çıkacağını dile getiren Yılmaz şöyle konuştu: “YSK’nın açıklamasından sonra yerel seçim süreci başladı. Yavaş yavaş adayların isimleri de ortaya çıkmaya başladı. Bizde aday belirleme işlemi Genel Merkez yoklaması ile yapılıyor. Düzce4de de birbirinden ok değerli aday adayı arkadaşlarımız var. Düzce’ye en büyük katkıyı sağlayacak kişiyi seçmeye çalışıyoruz. Diğer partilerdeki adaylarda belli olmaya başladı. İnşallah Düzce’nin kazanını olacak bir aday belirlenecek.”

HAK ETTİĞİ İTİBARI KAZANDIRACAĞIZ

Düzce’nin yerel yönetimler anlamında bölgesinde sınıfta kalmış bir il olduğunun altını çizen Yılmaz, hak edilen itibarın MHP ile kazanılacağını kaydederek “Bunun acısını en çok Düzceliler çekiyor. Yapılan güzel işlerde var. Biz bunları inkar etmiyoruz aksine takdirle karşılıyoruz. Ama biz konumu itibariyle Düzce’nin hak ettiği itibara ulaşamadığını söylüyoruz. Hak edilen itibarın kazanılması için biz üzerimize düşeni yapacağız. Belediye başkanı adaylarını kamuoyuna tanıtacağız. Vatandaşlarımızın bizi tercih edeceklerine inanıyoruz” dedi. 

İDDİALIYIZ

Yılmaz iddialı olduklarının da altını çizerek “Elbette iddialıyız. Ancak halkımızın tercihine ipotek koyacak saygısızlığı da yapmayız. Halkımızın sağduyusuna güveniyoruz. Bizi tercih etmeleri için de her şeyi yapacağız” diye konuştu.