Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MHP'den üst geçit talebi

MHP'den üst geçit talebi
22.11.2018 - 09:19

Miliyetçi Hareket Partisi (MHP) Belediye Meclis Üyelerinden üst geçit talebi. MHP Düzce Belediye Meclis Üyeleri Taner Çakır, Ayhan Cicu, Murat Özsoy, Özkan Turan ve Feyat Kurt verdikleri önerge ile Düzce Üniversite kavşağına üst geçit yapılmasını istedi. 

Konu ile ilgili Düzce Belediye Meclisine verilen gerekçeli önergede Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın yoğun kullanımında olan kavşata can ve mal kaybını önlemek amacıyla üst geçit yapılması gerektiği ifade edildi. Önerge gerekçesinde üst geçidin ivedi bir şekilde uygulanması zorunluluğu hatırlatıldı. Karayollarının sorumluluğunu ertelemesi halinde Düzce Belediyesinin çözüm üretmesi gerektiği kaydedildi. 

İŞTE ÖNERGE

Önergede şu ifadelere yer verildi: “İlimizin belediye sınırları içinde bulunan Düzce Üniversitesi öğrencilerinin ve halkın kullandığı Şehit Bayram Gökmen mahallesini ve Orhan Gazi mahallesini birbirine bağlayan Karayollarına ait Düzce Üniversite kavşağında engelli vatandaşlar ile halkın rahatlıkla kullanabileceği bir üst geçit yapılmasını talep ediyoruz.”