Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

MHP çalışmalara erken başladı

MHP çalışmalara erken başladı
30.10.2018 - 15:03


31 Mart Tarihinde yapılacak olan Yerel seçimler öncesinde siyaset arenasını hareketlendiren parti Düzce’de MHP oluyor. Seçim çalışmalarına şimdiden başlayan MHP İl Teşkilatı ve MHP Belediye Başkan Aday Adayları Türk Eğitim Sen Düzce Şubesini ziyaret ettiler.
Ziyarete MHP Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu, MHP Düzce Belediye Başkan Aday Adayları Erdoğan Bıyık, Celal Kasapoğlu ve Halil Kaşkır’ın yanı sıra MHP İl yönetimi katıldı.
MHP Teşkilatını Türk Eğitim Sen Düzce Şubesi Başkanı İsmail Şişman karşıladı.
Şişman, misafirlerine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek konuşmasına başlarken, ülkenin içinde bulunduğu durumdan duyduğu rahatsızlığı dile getirdi.
MHP İl Başkanı Caboğlu ise yaptığı konuşmada, “ Öncelikle bizleri ağırladığınız için teşekkür ederiz. Bizler MHP’deki bütünlüğü Düzce Kamuoyuna çok net bir şekilde gösterdik. Aday Adaylığı sürecinde bütün adaylarımızla sizleri ziyaret ettik. Genel Merkezde İl Başkanları toplantısında bütün şer odaklarının MHP’yi cephe aldıkları yönünde bir değerlendirme yapıldı. Genel Merkezimiz tarafından bu tarz düşüncelere karşı bu birlik ve beraberlik ruhunun bozulmaması için talimat geldi” dedi.