Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

YILMAZ: BAKAN'DAN MÜJDE BEKLİYORUZ

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce Milletvekili Ümit Yılmaz Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde Düzce’nin ulaşımla alakalı sorunlarını dile getirdi.

26.01.2023 - 17:42
Haber Merkezi
3

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Düzce ziyaretinde sorunları ele almamasının Düzcelileri üzdüğünü söyleyen Yılmaz, müjde beklediklerinin altını çizdi. 

TBMM Genel Kurulunda Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’nun Düzce ziyaretini değerlendiren Yılmaz sorunların dile getirilmemesinin Düzcelileri üzdüğünü belirterek “Ulaştırma ve Altyapı Bakanımız Sayın Adil Karaismailoğlu Düzce'ye ziyarette bulunmuştur. Ziyaretleri için tüm Düzceli hemşehrilerimiz adına teşekkür ederim. Ancak yapmış olduğu ziyaret sonunda Düzce'nin kronikleşen yol sorunları hakkında bir beyanatta bulunmaması Düzceli hemşehrilerimizi düşündürmüştür” dedi. 

Yılmaz ulaşım ile ilgili sıkıntıları şöyle sıraladı: “Akçakoca'yı Kocaali ve Karasu'ya bağlayan yolun Melenağzı geçişi bölümünün yapımı, Yığılca yolunun büyük Körfez geçişinde bulunan viyadüğün ihaleye açılması, Kuzey Batı Çevre Yolu'nun bir an önce ihaleye çıkması ve Düzce Üniversitesine bağlanan yol kavşağına çözüm üretilmesi gibi tüm Düzcelilerin uzun süredir çözümünü beklediği kronik yol problemleri bunlardan bazılarıdır.”

Ümit Yılmaz, Düzcelilerin bir sonraki ziyarette Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Adil Karaismailoğlu’ndan müjde beklediğini vurguladı.


Editör: D. GAZETESİ
Youtube kanalımıza abone olarak yeni
videolarımızdan ilk siz haberdar olun.
Youtube Adresimiz