Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"TÜM SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIM"

Bolu Düzce Sakarya Dernek Başkanı ve EYT Platformu Başkanı Mehmet Ali Çelik, ahde vefa ve teşekkür için Milliyetçi Hareket Partisi’nden milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Çelik, Cumhur İttifakına destek istedi.

"TÜM SORUNLARIN ÇÖZÜMÜ İÇİN ÇALIŞACAĞIM"
27.03.2023 - 13:50
Haber Merkezi

Çelik, seçilmesi halinde çalışma hayatına dair tüm sorunların çözümü için Mecliste faaliyetlerini sürdüreceğini belirtti. 

Düzcelilere seslenen Mehmet Ali Çelik yaptıklarının yapacaklarının teminatı olduğunu ifade ederek “Bizler Milletvekili değil milletin vekili olmak adına ve sizler adına, TBMM’de çalışmalar yapacağız. Sizlerin oylarına ve desteklerine talibiz.

Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Düzce'mizin problemlerini biliyoruz. Acısını ve sevincini hep birlikte yaşadığımız bu şehirde ilk, orta, lise ve üniversite eğitimlerimi tamamladım. Yıllarca tarım, hayvancılık, sanayi ve endüstriyel faaliyetlerde bulundum” dedi. 

Çelik, Düzce’nin problemlerini ve çözüm yollarını bildiğini dile getirerek “Düzce’nin problemleri ve çözüm yollarını biliyoruz. Hep birlikte Düzce'de bir tarih yazacağız , İstanbul ve Ankara arasında çok önemli bir konumda bulunan Düzce'mizi, Türkiye’de eğitimi, sporu , sanayisi,  tarım ve hayvancılığı , turizmi ile en üst seviyelere taşıyacağız.

Geçmişte yeşil Düzce olarak ismi bilinen şehrimiz artık yeniden ismi ile ön plana çıkacak. Yıllarca süren EYT mücadelesi, gayretlerimiz ile çözülmüş olup, sıra doğup büyüdüğümüz bu şehre hizmet etmeye gelmiştir. Artık sizlerin destekleri ve oyları ile Düzce’mizin vekili olarak tüm zamanımızı ve vaktimizi Düzce'miz için harcayacağız” diye konuştu.


Editör: D. GAZETESİ