Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

GAZETECİ TEZCAN SOLMAZ ADAY ADAYI

Düzce’de uzun yıllar sokağın nabzını tutan gazeteci Tezcan Solmaz, 14 Mayıs 2023 tarihinde yapılacak olan Cumhurbaşkanlığı ve milletvekilliği seçimleri öncesi Milliyetçi Hareket Partisi Milletvekili aday adayı olacağını duyurdu.

GAZETECİ TEZCAN SOLMAZ ADAY ADAYI
16.03.2023 - 13:44
Haber Merkezi

Bugün MHP genel merkezinde bizzat  başvurusunu gerçekleştirecek olan Solmaz Düzce için güzel hayalleri olduğunu vurgulayarak “Gönülden bağlı olduğum Milliyetçi Hareket Partisi’ne yıllardır uzaktan bakmanın burukluğunu yaşadım. Mesleğim gereği parti teşkilatlarında kendime yer aramadım.

Ancak bu dönemde hem partimin hem Düzce’mizin yanında olmak hem de ülkemiz için elimizi taşın altına koymanın zamanının geldiğini anladım. Bu aşamada MHP’den Düzce milletvekili aday adayı olmaya karar verdim. Çocukluğumdan bu yana içinde büyüdüğüm MHP ile ilgili hep hayallerim vardı. Hayalimin bir kısmını bu aşamada gerçekleştirmiş bulunuyorum. Allah nasip eder hayallerim bir adım ileriye giderse hem Düzce’miz hem ülkemiz için hayallerim ve isteklerim var” dedi. 

Hayalini gerçekleştirmek için ilk adımı attığını söyleyen Solmaz “Hayallerim sadece Düzce ve Türkiye ile sınırlı değil. Zor şartlarda büyümüş birisi olarak hayallerim insanlarımız konusunda da var. Hepsini yerine getirmek, hayallerimin peşinden koşmak için ilk adımı attım. Benimle birlikte hayallerinin peşinden koşan tüm partilerin aday adaylarına başarılar dilerim.

Allah yar ve yardımcıları olsun. Bu aşamada bana aday adaylık konusunda destek olan başta eşime, gazeteci meslektaşlarıma, MHP teşkilatlarına ve tüm Düzcelilere teşekkür ederim. Özellikle henüz tam duyurmamış olmama rağmen sadece duyarak yada sosyal medyada görerek bana sonsuz destek veren arkadaşlarımı hatırlamadan geçemeyeceğim. Allah razı olsun. Allah ülkemizin, milletimizin yar ve yardımcısı olsun” diye konuştu. 


Editör: D. GAZETESİ