Bist■.■■
Gr. Altın■.■■
Dolar■.■■
Euro■.■■

"HALKIN GÖNLÜNDE 1 NUMARAYIZ"

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu ''Büyükşehirlerde ittifak kesin gibi Düzce için ise görüşülüyor'' dedi.

"HALKIN GÖNLÜNDE 1 NUMARAYIZ"
11.11.2023 - 14:35
Güncelleme 11.11.2023 - 23:51
Haber Merkezi
1

Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Yönetimi Düzce Gazeteciler Cemiyeti’ni ziyaret etti. Milliyetçi Hareket Partisi Düzce İl Başkanı İlhami Caboğlu gazetecilere açıklamalarda bulundu. Gündem ki konu olan AK Parti MHP arasındaki ittifak durumuna soran gazetecilere Caboğlu “Büyükşehirlerde ittifak kesin gibi, Düzce için ise görüşülüyor” dedi.

İttifak konusunda detaylı açıklamalarda bulunan Başkan Caboğlu “Genel Başkanımız Devlet Bahçeli’nin dediği gibi ittifak görüşmelerimiz başladı. Komisyon olarak toplandılar ve komisyondaki sonuçlar liderlere sunulacak. Raporlar sunulduktan sonra Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ile Genel Başkanımız Devlet Bahçeli son noktayı sonuçlandıracak. Ama şöyle söyleyeyim Büyükşehir Belediyelerinde ittifak olarak seçime çıkılması kesin gibi. Ama bu hangi partinin hangi adayları olur bilemeyiz.” şeklinde açıkladı.

“İTTİFAK OLMADIĞIMIZ TAKDİRDE HER İLÇEDE ADAYLARIMIZ MEVCUTTUR”

Caboğlu, 2019 yerel seçimlerinde ki başarılarınının göz önünde bulundurulup ittifak yapılırken AK Parti’li belediyeye AK Parti’nin adayı, MHP’li belediyeye MHP’nin adayı çıkarılmasını vurguladı. Başkan Caboğlu “2019 yerel seçimlerinde 5 belediyemiz vardı. Bu dönem çok zor bir dönemdi. Seçimden sonra Cumayeri ve Akçakoca’da çok ciddi bir sel atlattık. Bu sel ile mücadele ederken diğer sene büyük bir sel daha geldi. 

Arkasından pandemi ve deprem gibi olaylar ile Belediyelerimiz zorlu süreçten geçti. Halkı ile bu olayların üstesinden gelen belediyelerimiz tekrardan halkın gönüllerinde bir numaradır ve halk hizmetten memnundur.

İttifak olmadığı takdirde her ilçede adaylarımız mevcuttur. Ama şunu söylemeliyim ki ittifak olunursa AK Parti’li belediyede AK Parti’nin adayı MHP’li belediyede ise MHP’nin adayı çıkmalıdır ki tekrardan ittifak olarak galip gelinsin.” İfadelerini kullandı.

(Haber - Foto: Hakan Arslan)


Editör: D. Damla

Yorum Yap

Yorum yazarak yorumunuzla ilgili doğrudan veya dolaylı tüm sorumluluğu tek başınıza üstleniyorsunuz. Yazılan yorumlardan Düzce Damla Gazetesi (www.duzcedamla.com) hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.

Yorumlar (1)

  • Alphan İnan
    Alphan İnan
    12.11.2023 08:06

    Allah yolunuzu ve bahtınızı açık etsin başkanım.

Benzer Haberler

Resmi İlanlar